![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 222 Pomógł: 2 Dołączył: 10.07.2007 Ostrzeżenie: (10%) ![]() ![]() |
Witam,
Czy jest jakiś sposób żeby wejść na stronę używając PHP (strona posiada statystyki napisane w technologii Java Script dlatego nie widać ich w statystykach). Curlem próbowałem i JS nie widzi. Ma ktoś pomysły? -------------------- aerobiczna 6 Weidera - forum o zdrowiu - firmy zajmujące się reklamą z całej Polski - dodaj swój wpis za darmo!
|
|
|
-lukasamd- |
![]()
Post
#2
|
Goście ![]() |
Może spróbuj ajaxem?
Przy pomocy jQuery np. czegoś takiego: Kod <script> $(document).ready(function() { $('#test').load('adres-pliku'); }); </script> Powinno Ci do div z id test załadować stronę. Z tym, że wtedy pójdą faktycznie Twoje dane, więc nie wiem czy taka symulacja będzie miała sens. No i raczej nie zadziała zdalnie. |
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 222 Pomógł: 2 Dołączył: 10.07.2007 Ostrzeżenie: (10%) ![]() ![]() |
jeszcze jakby udało się określić referera to byłoby ekstra
![]() -------------------- aerobiczna 6 Weidera - forum o zdrowiu - firmy zajmujące się reklamą z całej Polski - dodaj swój wpis za darmo!
|
|
|
![]()
Post
#4
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 455 Pomógł: 49 Dołączył: 12.04.2010 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
-------------------- Pozdrawiam,
mlawnik Cytat(nospor) Jedzmy gówno.... miliony much nie może się przecież mylić |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 21.08.2025 - 14:22 |