![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 2 Pomógł: 0 Dołączył: 8.03.2011 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Hej, mam do Was ogromną prośbę- chciałbym żebyście doradzili mi jak zaktualizować stronę, jakich użyć narzędzi itd. bo szczerze mówiąc jestem w tych sprawach zielony. Czy istnieje jakiś szybki i sprytny sposób na zmianę szablonu?
strona to http://iaas.sggw.pl/indexx.php a szablon którego chciałbym użyć to http://freedesignertemplates.com/website-t...riculture/agri/ Z góry dzięki za każdą pomoc |
|
|
![]()
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 263 Pomógł: 9 Dołączył: 3.05.2009 Skąd: Wroc Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
zrób stronkę na Smartach wtedy szybko będziesz mógł zmieniać szablony
![]() |
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 2 Pomógł: 0 Dołączył: 8.03.2011 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Strona wygląda tak http://www.iaas.cba.pl/ ale nie potrafię zrobić żeby wszystkie podstrony wyglądały jak główna (chodzi mi o układ strony). Podpowie ktoś jak w łatwy sposób to zrobić.
|
|
|
![]()
Post
#4
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 47 Pomógł: 3 Dołączył: 13.10.2010 Skąd: Świdnica Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Już nie wiem która strona jest Twoja, a jaki chcesz styl 'skubnąć', bo podałeś 3 różne linki. Chyba, że chodzi Ci o jakiś taki mix wszystkich trzech.
A jak to zrobić: Musisz otworzyć css'a danej strony i przerobić na własny użytek. Część może pasować, ale pewnie większość nazewnictwa (klasy i id elementów) będą się trochę różnić od Twoich. Sam styl danego elementu strony możesz 'na żywca' skopiować. Jeśli chodzi o układ strony to może on wynikać z odpowiedniego ustawienia div'ów. Myślę, że dasz radę. edit: nie zapomnij też skopiować grafik edit2: ok już chyba wiem o co Ci chodzi Pierwsza różnica między strona1 a strona2 i pozostałymi to id div'a w którym jest menu. Wystarczy zmienić: na: i menu masz już takie jak na pierwszej stronie. Musisz poszukać, bo różnic w kodzie jest o wiele więcej. Na szybko 'obiło mi się o oczy', że ścieżkę do logo masz nawet inną, wystarczy ją zmienić i zostanie Ci tylko stopka do korekty. Ogólnie jest to takie niechlujne rozwiązanie, bo pierwsza strona jest na div'ach, a pozostałe na tabeli. Jeśli ma być by tylko było - 'sztuka dla sztuki' - to niech będzie, ale ja osobiście bym ujednolicił strukturę stron. Ten post edytował iro88 8.03.2011, 23:00:35 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 20.08.2025 - 06:42 |