![]() ![]() |
Post
#21
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 136 Pomógł: 0 Dołączył: 2.01.2004 Skąd: Lublin Ostrzeżenie: (0%)
|
Ja również chciałbym wyrazić swoje "przeciw" odnośnie ilości plików, które można zawrzeć w swojej pracy.
Moja praca w tej chwili jest w 10 plikach (włącznie z opisem) i tak już powinno zostać (może jeszcze dojdzie jeden), ale niestety jest to za dużo i będę zmuszony wrzucić wszystkie klasy do jednego pliku co tylko utrudni ew. korzystanie z tego. Projekt ten składa się z trzech klas "głównych" i kilku klas rozszerzających klasy "główne". Napewno nie jest to nic wielkiego, ale wkońcu chodzi o to, żeby ukazać aspekty OOP, więc klasy abstrakcyjne i klasy rozszerzające je - powinny się pojawić. Bardzo proszę o interwencję w treść regulaminu (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) Proponuje ograniczenie do 10 plików z tolerancją +1 (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) pozdrawiam |
|
|
|
Post
#22
|
|
|
Grupa: Zarząd Postów: 1 512 Pomógł: 2 Dołączył: 22.04.2002 Skąd: Koszalin |
no coz jest to pierwszy konkurs organizowany przez php.pl dotyczacy kodowania w php. Podczas pisania regulaminu miałem głosy że to może być za mało - również pojawiały się głosy iż ilość plików jest odpowiednia.
Wasze prace mają pomóc pozostałym zrozumieć OO. I zgadzam się z Wami, że to ograniczenie nie pomaga Wam. Inna sprawa, że jest troszeczkę późno na zmiany regulaminu - pozostało zaledwie 6 dni na zakończenie składania prac. Nie mam pomysłów w chwili obecnej jak to rozwiązać. ciągu 2 godzin przedstawię rozwiązanie. [UPDATE]: znoszę ograniczenie co do ilości plików § 6 Wymagania: - praca konkursowa może być podzielona na maksymalnie 5 plików *.php, [punkt zniesiony] |
|
|
|
Post
#23
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 115 Pomógł: 0 Dołączył: 3.05.2003 Skąd: Łódź Ostrzeżenie: (0%)
|
Gdzie można znaleźć prace konkursowe?!?
|
|
|
|
Post
#24
|
|
|
Grupa: Zarząd Postów: 3 503 Pomógł: 28 Dołączył: 17.10.2002 Skąd: Wrocław |
|
|
|
|
Post
#25
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 636 Pomógł: 0 Dołączył: 22.10.2003 Skąd: Katowice Ostrzeżenie: (0%)
|
Post bamboosa: 2004-05-30
Wyniki konkursu: 12 Czerwiec 2004 Czyli wtedy jak bamboos pisal nie bylo jeszcze tych wynikow... |
|
|
|
Post
#26
|
|
|
Grupa: Zarząd Postów: 3 503 Pomógł: 28 Dołączył: 17.10.2002 Skąd: Wrocław |
Ehh..
Sorki, moja nieuwaga. W kilku wątkach ludzie pytali o pliki do zassania i stąd moja wpadka (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
Post
#27
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 7 Pomógł: 0 Dołączył: 8.05.2004 Skąd: Toruń Ostrzeżenie: (0%)
|
Cześć,
Mam pytanko odnośnie swojej pracy (DBConnectivity) przesłanej na konkurs. Przeczytałem opinie o niej i nie zgodzam się z jednym punktem: Cytat nazewnictwo atrybutów nie zgodna z naszymi standardami A co jest niezgodne? Jeszcze nikt nigdy (!) nie zwrócił mi uwagi na sposoby nazewnictwa właściwości (a z zawodu jestem programistą Java, gdzie kładzie się szczególny nacisk na nazewnictwo). Ponadto... Cytat dosyć dobra dokumentacja, choć nie w pełni zgodna z phpdoc Być może, albowiem korzystałem ze standardowych tagów dla Javy Pozdrawiam i dziękuję za nagrodzenie mojej pracy (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
Post
#28
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 136 Pomógł: 0 Dołączył: 2.01.2004 Skąd: Lublin Ostrzeżenie: (0%)
|
Ja bym się chciał zapytać o nagrody zadeklarowane dla zwycięzców tego konkursu. Już trochę minęło a książki niet (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif)
--edit Minęło już kilka kolejnych dni i zero odzewu. Myślałem, że chociaż ktoś z zarządu się wypowie na ten temat, ehhh Ten post edytował lukaswoj 8.07.2004, 06:53:13 |
|
|
|
Post
#29
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 49 Pomógł: 0 Dołączył: 29.08.2004 Skąd: POLAND Ostrzeżenie: (0%)
|
Jak nikt nic nie wie, to wiadomo, że chodzi o pieniądze.. Hm.. może szybko zrzutkę robią ? :-)))
|
|
|
|
Post
#30
|
|
|
Administrator PHPedia.pl Grupa: Developerzy Postów: 1 102 Pomógł: 2 Dołączył: 14.09.2003 Ostrzeżenie: (0%)
|
ksiazka jest u pewnej osoby na biurku, tylko wyslac ją trzeba
|
|
|
|
Post
#31
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 96 Pomógł: 3 Dołączył: 15.04.2003 Skąd: Kraków Ostrzeżenie: (0%)
|
Mam nadzieje że książka dla mnie też zostanie wkrótce wysłana. (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/mad.gif)
|
|
|
|
Post
#32
|
|
|
Grupa: Zarząd Postów: 1 512 Pomógł: 2 Dołączył: 22.04.2002 Skąd: Koszalin |
ok uzyskam adresy domowe i wysylam piorytetem zalegle nagrody
zapewne padnie pytanie: kto zawalil sprawe. odpowiedz: nie chce wskazywac palcem ale to Itsme .... wstyd . |
|
|
|
![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 27.06.2026 - 23:56 |