![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 105 Pomógł: 0 Dołączył: 9.02.2008 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam
Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, a mianowicie includując zawartość strony wyświetla mi jakieś dziwne krzaczki z boku strony?? ![]() Oto kod:
i plik home.txt:
i zrzut ekranu: http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0910/zrzutbf7f.jpg Cóż to może być drodzy forumowicze?? Macie jakieś pomysły? |
|
|
![]()
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Moderatorzy Postów: 36 557 Pomógł: 6315 Dołączył: 27.12.2004 ![]() |
UTF i BOM.
W edytorze, którego uzywasz, ustaw by nie zapisywał BOM -------------------- "Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista "Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer |
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 172 Pomógł: 13 Dołączył: 15.11.2009 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
zmień kodowanie z iso na utf-8 na moje oko to jest przyczyną
|
|
|
![]()
Post
#4
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 72 Pomógł: 4 Dołączył: 31.07.2006 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Sprawa związana z kodowaniem. Przeglądnij w edytorze tekstu(jak nie widzisz krzaczków w tym, z którego korzystasz to spróbuj skorzystać z innego), czy któryś z includowanych plików nie ma na początku dziwnych znaków. A najlepiej sprawdź też kodowanie wszystkich tych plików.
|
|
|
![]()
Post
#5
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 105 Pomógł: 0 Dołączył: 9.02.2008 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
No fakt, kodowanie.
Dzięki za pomoc. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Wersja Lo-Fi | Aktualny czas: 31.07.2025 - 10:47 |