Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Niepoprawne wyświetlanie strony w PHP 8.X, Dostosowanie strony do PHP 8
23MArcin
post 18.03.2024, 18:59:14
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2
Pomógł: 0
Dołączył: 18.03.2024

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Serdecznie witam Forumowiczów
Jestem zupełnie nowicjuszem a szukam pomocy w następującej sprawie. Strona napisana w php wersja 7.x po zmianie serwera na wersję 8.3 przestała się poprawnie wyświetlać. Niestety mój hosting nazwa.pl który opłaciłem za cały rok wymaga 276 zł za działanie w starej wersji językowej - co rok. Ok wiem można zmienić usługodawcę jednak chciałbym samodzielnie spróbować za Waszą pomocą usunąć błąd aby strona działała w nowszej wersji językowej.
Strona działającą na tymczasowym hostingu zainstalowałem tutaj: taksado.eu phP 7.4
Strona nie działająca zgłaszająca błąd PHP 8.1 jest tutaj wraz z definicją błędów: emmedica.eu uwaga po zainstalowaniu word press czystego bez wtyczek też nie działa.
W życiu 15 lat temu coś tam napisałem w HTML więc proszę Was o pomoc z wyrozumiałością krok po kroku, lub może ktoś odpłatnie mi pomoże żeby przyspieszyć sprawę ? Pisałem do dwóch firm nie mają czasu lub oferują nową stronę :-(
Z góry dziękuję za pomoc, jeśli nieświadomie moim wpisem naruszyłem regulamin forum to Administratora proszę o wyrozumiałość.


Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
23MArcin
post 20.03.2024, 21:04:05
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2
Pomógł: 0
Dołączył: 18.03.2024

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dziękuję za wasze odpowiedz. Mam ustaloną przyczynę błędu. W szablonie podstron i strony głównej w menu i stopce stron zrobiona jest przy współudziale edytora themler, (reszta w elementorze) który nie działa z php 8 i pomimo że wtyczka jest płatna do dziś się nie uporała z tym problemem . Na forum wtyczki szaleństwo :-).
Walczę z firmą która robiła stronę ale na obecną chwilę umywają ręce. :-(.
Czy ktoś z Was mógłby potrafiłby naprawić w szablonie nagłówek menu i stopkę jeśli tak to poproszę o kontakt PRV.
Wersja działająca: php 7 taksado.eu
Wersja nie działająca php 8 emmedica.eu




Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 10.05.2024 - 06:31