Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Forum dla korzystających ze strony - jaki rodzaj
Malitres
post 17.10.2023, 18:39:39
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 10
Pomógł: 0
Dołączył: 17.10.2023

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dzień dobry, piszę ponownie ten wpis gdyż poprzedni się nie dodał. Mam małą stronę do której chciałbym dodać forum.

Forum by służyło do zapytań, wymiany informacji. Dość wiele osób zadaje mi te same pytania, może dobrym pomysłem było by dodanie do strony forum. Miało by działy zadaj pytanie, wymiana spostrzeżeń, istotne informacje.

Przeczytałem że bezpłatnie można zainstalować fora takie jak, phpbb oraz simplamachine. Oraz bbres (niestety te dość słabo rozumiem obsługę, a próbowałem). Tak jak by nie było tam opcji lub nie potrafiłem ich wyszukać. Być może są też jakieś inne bezpłatne dodatki na przykład.

Czy ktoś może mi polecić forum - gdzie mogły by pisać pytana osoby będące gośćmi bez logowania ale też aby to było bezpieczne. Jakiś obrazek czy kod do przepisania.

Oraz jaki wybrać dodatek tego forum Państwa zdaniem. Bo każda strona zachwala własny produkt, ale co sami sądzicie, ja nie ma doświadczenia w tego typu rzeczach. Im więcej czytam na ich temat tym czuję że jestem bardziej skołowanym tym zagadnieniem.
Go to the top of the page
+Quote Post
Salvation
post 23.10.2023, 15:55:25
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 343
Pomógł: 70
Dołączył: 15.07.2014

Ostrzeżenie: (0%)
-----


MyBB
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 27.04.2024 - 15:33