Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Przedwczesne kończenie testu
phpion
post 13.09.2007, 20:33:41
Post #1





Grupa: Moderatorzy
Postów: 6 070
Pomógł: 860
Dołączył: 10.12.2003
Skąd: Dąbrowa Górnicza




Witajcie!
Ostatnio chciałem sobie rozwiązać teścik. No i sobie pykam, doszedłem do ~7 pytania, czasu mi zostało ~20 sekund i koniec. Wyświetlił się jakiś komunikat, że (chyba) 'przekroczono coś tam' i nastąpił koniec quizu. W rezultacie wykosiłem 0 pkt biggrin.gif Sądzę, że nie tylko ja miałem taki problem, bo jest sporo ludków z 0 pkt smile.gif Moglibyście na to rzucić okiem?
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
bazyliszek83
post 13.03.2009, 10:23:14
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 81
Pomógł: 6
Dołączył: 24.07.2007
Skąd: Poznań

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Rozwiązuje test kilka dni w tygodniu. W sumie zdarzyło mi się pierwszy raz żebym nie mógł go ukończyć. Jasnym jest że każdy robi to dla własnej przyjemności, ale nie ukrywam że jestem lekko poirytowany tym że w sumie nie z mojej winy(przekroczony czas oczekiwania...) w dniu dzisiejszym już testu nie rozwiąże do końca.

Proponowałbym ponownie zastanowić się nad tym problemem. Być może warto pomyśleć nad nieco inną formą działania testu.
Choć wg mnie można by spokojnie zaimplementować możliwość awaryjnego wznowienia testu w danym dniu. Nie niesie to tak na prawdę żadnego niebezpieczeństwa nadużyć, a samo zapamiętanie stanu testu też nie jest problemem.


--------------------
App 4 You - Aplikacje internetowe
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 26.04.2024 - 18:37