Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ban na IRCu
in5ane
post 16.05.2009, 12:53:31
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 335
Pomógł: 34
Dołączył: 9.11.2005
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Witam, dzisiaj w koło godziny 14:00 wszedłem na IRCa i piszę, że chciałbym porozmawiać na temat wirusów na stronach internetowych, a niejaki Puciek zaczyna mnie wyzywać i obrażać, no to mu odpowiedziałem, co o nim myślę, no i mnie zbanował. Czy to ma być normalne? Proszę o odbanowanie. Nie wiem na jakiej zasadzie jest tam banowanie, ale mój nick to in5ane. To jest niepoważne, co koleś zrobił.


--------------------
> > > Tworzenie stron < < <
Go to the top of the page
+Quote Post
Puciek
post 16.05.2009, 12:58:34
Post #2


TAO programowania


Grupa: Zarejestrowani
Postów: 340
Pomógł: 3
Dołączył: 25.03.2003
Skąd: ze słoika

Ostrzeżenie: (30%)
XX---


Jestem wzruszony zaprawde, po tych wszystkich cieciach, smieciach i innych czulosciach biggrin.gif


--------------------

http://puciek.wordpress.com prywatnie o świecie
Go to the top of the page
+Quote Post
wookieb
post 16.05.2009, 12:58:38
Post #3





Grupa: Moderatorzy
Postów: 8 989
Pomógł: 1550
Dołączył: 8.08.2008
Skąd: Słupsk/Gdańsk




@Cichy i @Puciek Myślicie, że jesteście zabawni? To, że Puciek mogłeś go zbanować to nie znaczy, że jesteś taki kozak. Wszyscy umieją kozaczyć tylko jak są "nieuchwytni fizycznie" poza siecią. A jak przyjdzie co do czego na żywo to pod ziemię się zapadają.

@In5ane. A masz jakiś dowód tego, że cię wyzywał? Screen czy coś? Zgłoś tą sprawę moderatorom. Oni powinni to załatwić.

Ten post edytował wookieb 16.05.2009, 13:00:19


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
in5ane
post 16.05.2009, 12:59:24
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 335
Pomógł: 34
Dołączył: 9.11.2005
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Cytat(wookieb @ 16.05.2009, 11:58:38 ) *
@Cichy. Myślisz, że jesteś zabawny?

@In5ane. A masz jakiś dowód tego, że cię wyzywał? Screen czy coś? Zgłoś tą sprawę moderatorom. Oni powinni to załatwić.


Nie zdążyłem nic zrobić, żadnego screena. No ale mają logi na pewno.


--------------------
> > > Tworzenie stron < < <
Go to the top of the page
+Quote Post
Puciek
post 16.05.2009, 13:00:49
Post #5


TAO programowania


Grupa: Zarejestrowani
Postów: 340
Pomógł: 3
Dołączył: 25.03.2003
Skąd: ze słoika

Ostrzeżenie: (30%)
XX---


Oczywiscie ze posiadamy logi, ale po stronie placzka sa niecenzuralne slowa wiec ich nie udostepnie publicznie.


--------------------

http://puciek.wordpress.com prywatnie o świecie
Go to the top of the page
+Quote Post
wookieb
post 16.05.2009, 13:01:19
Post #6





Grupa: Moderatorzy
Postów: 8 989
Pomógł: 1550
Dołączył: 8.08.2008
Skąd: Słupsk/Gdańsk




To załatwcie tą sprawę z Moderatorami bądź zarządem.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Cysiaczek
post 16.05.2009, 16:29:56
Post #7





Grupa: Moderatorzy
Postów: 4 465
Pomógł: 137
Dołączył: 26.03.2004
Skąd: Gorzów Wlkp.




Proszę o rzeczowe argumenty i logi (niech są w nich przekleństwa)


--------------------
To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability, to inform yourself.
Think for yourself. Question authority.
Go to the top of the page
+Quote Post
Puciek
post 16.05.2009, 16:32:18
Post #8


TAO programowania


Grupa: Zarejestrowani
Postów: 340
Pomógł: 3
Dołączył: 25.03.2003
Skąd: ze słoika

Ostrzeżenie: (30%)
XX---


Skoro juz otrzymalem grozby roznego typu na ircu od szanownie kulturalnych, zalacze loga z mojego grubianstwa, hamstwa oraz sklonnosci do pedofili.
Cytat
13:47 -!- in5ane [~quba101@ip-66-242.piotrkow.net.pl] has joined #php.pl
13:47 < in5ane> czesc
13:47 < in5ane> chcialbym porozmawiac na temat wirusow na stronach w
JavaScript i PHP
13:50 <%Puciek> in5ane: chcialbym porozmawiac o wplywie debili na rozwoj
spoleczenstw
13:50 <%Puciek> posluzysz jako exhibit
13:50 < in5ane> morda smieciu!, *** normalnie pisze, a ty mi *** wrzucasz
plebie, wyzwalem Cie, ze ty mnie wyzywasz?
13:50 -!- mode/#php.pl [+b *!*quba101@*.piotrkow.net.pl] by Puciek
13:50 -!- in5ane was kicked from #php.pl by Puciek [tak]
*






* - zastrzegam prawo do falszowania cytatu dla potrzeb wlasnych lub osmieszenia drugiej strony.


--------------------

http://puciek.wordpress.com prywatnie o świecie
Go to the top of the page
+Quote Post
Puciek
post 16.05.2009, 19:41:45
Post #9


TAO programowania


Grupa: Zarejestrowani
Postów: 340
Pomógł: 3
Dołączył: 25.03.2003
Skąd: ze słoika

Ostrzeżenie: (30%)
XX---


Cytat(belliash @ 16.05.2009, 20:18:16 ) *
Puciek - operator powinien dawac przyklad... zlamal regulamin? poinformowales? zwrociles uwage?
Kazdy chyba mialby prawo poczuc sie urazonym... swoja droga wielu ludzi za taki tekst dalo by Ci po m*****e ;]
Urazonym o co pozwole sobie zabytac, a dla ludzi ktorzy chca dac mi po mordzie to ja chyba newsletter zaloze z moimi wyjazdami i imprezami.
Cytat(belliash @ 16.05.2009, 20:18:16 ) *
Nie twierdze ze autor postu zachowal sie okey - wulgaryzmy zbedne... Ale zeby od kogos wymagac trzeba pierw wymagac od samego siebie...
Zreszta sam przebywam na tym IRCu wiec wiem co mowie... nie raz widzialem tam wulgaryzmy - ze strony opow tez wiec nie sadze by byl to powod do banowania
Czy ty naprawde myslisz ze zostal wywalony za klniecie ?


--------------------

http://puciek.wordpress.com prywatnie o świecie
Go to the top of the page
+Quote Post
Puciek
post 16.05.2009, 19:58:27
Post #10


TAO programowania


Grupa: Zarejestrowani
Postów: 340
Pomógł: 3
Dołączył: 25.03.2003
Skąd: ze słoika

Ostrzeżenie: (30%)
XX---


Cytat(belliash @ 16.05.2009, 20:51:41 ) *
Ty wklejales ten cytat, nie ja... Na IRCu przebywasz w takim doborowym towarzystwie gdzie kazdy uwaza sie za prof. Miodka i wymadrza sie (literowki, skladnia, etc...) - spytaj sie co oznacza "(...)"
Zapytam wprost, po co w takim razie siedzisz na ircu na ktorym wszyscy tylko sie wymadrzaja biggrin.gif ?
Wiele osob chyba nie rozumie ze irc nie jest pozycja obowiazkowa, jezeli nie podobaja ci sie na nim ludzie - mozesz wyjsc. Proste.

Ten post edytował Puciek 16.05.2009, 19:59:45


--------------------

http://puciek.wordpress.com prywatnie o świecie
Go to the top of the page
+Quote Post
cichy
post 16.05.2009, 20:13:32
Post #11





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 197
Pomógł: 0
Dołączył: 9.09.2003
Skąd: z Marsa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Tak im źle, tak nie dobrze, ale siedzą całymi dniami na away nie próbując sie nawet zaklimatyzować.
Takie objawy ignorancji powinny być surowo karane. aaevil.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 16.05.2009, 21:50:43
Post #12





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Nie znam tematu i nie będę się w niego zagłębiał. IRC-a nie używam od ładnych kilku lat i widząc co tu się dzieje, bardzo się z tego cieszę. Mam jednak jedną drobną uwagę.
Cytat(Puciek @ 16.05.2009, 20:41:45 ) *
a dla ludzi ktorzy chca dac mi po mordzie to ja chyba newsletter zaloze z moimi wyjazdami i imprezami.
Nie świadczy to o Tobie zbyt dobrze. Każda osoba związana w jakikolwiek sposób z dowolną społecznością (nie chodzi mi tylko o php.pl), powinna być świadoma, że jej czyny wpływają na postrzeganie całej społeczności. Im ktoś ma wyższy stołek, tym bardziej powinien się starać, by takie rzeczy nie miały miejsca.
Tyle ode mnie.
EOT.


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
cichy
post 16.05.2009, 22:18:31
Post #13





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 197
Pomógł: 0
Dołączył: 9.09.2003
Skąd: z Marsa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(batman @ 16.05.2009, 22:50:43 ) *
Każda osoba związana w jakikolwiek sposób z dowolną społecznością (nie chodzi mi tylko o php.pl), powinna być świadoma, że jej czyny wpływają na postrzeganie całej społeczności. Im ktoś ma wyższy stołek, tym bardziej powinien się starać, by takie rzeczy nie miały miejsca.

Powinieneś też byś świadom faktu, że gdy wstępujesz do jakiejś społeczności starasz się ją poznać i sprawdzasz jakie zwyczaje panują. Nie wpieprzasz się z brudnymi butami i "skoro przyszedłem to wymagam...".
W przypadku IRCa #php.pl nie działa jako helpdesk jak się niektórym wydaje. Jest to miejsce dla wąskiej grupy znajomych od wielu lat. W tym okresie przyszło trochę nowych twarzy, ale przetrwały tylko dlatego że jako kot'y musiały swoje dostać. Tak jest wszędzie czy to się komuś podoba czy nie w społecznościach częściowo zamkniętych.

Jeśli dla kogoś zwykły kick z odrobiną sarkazmu jest podstawą to tego żeby rzucać mięsem i grozić, to nie jest mile widziany i z przyjemnością zostanie usunięty, poniżony, obrażony, znieważony byle tylko nie wrócił, bo świadczy to o tym że sie nie nadaje do rozmów z racji zbyt niskiego poczucia humoru aaevil.gif

Ten post edytował cichy 16.05.2009, 22:19:35
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 16.05.2009, 22:24:00
Post #14





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Cytat(cichy @ 16.05.2009, 23:18:31 ) *
z racji zbyt niskiego poczucia humoru
Miałem już nic nie pisać, ale wprost nie mogę się powstrzymać.
Jesteś kretynem.

Ciekawe czy Twoje poczucie humoru jest odpowiednio wysokie...


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
pyro
post 16.05.2009, 23:14:33
Post #15





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 148
Pomógł: 230
Dołączył: 26.03.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(cichy @ 16.05.2009, 23:18:31 ) *
Powinieneś też byś świadom faktu, że gdy wstępujesz do jakiejś społeczności starasz się ją poznać i sprawdzasz jakie zwyczaje panują. Nie wpieprzasz się z brudnymi butami i "skoro przyszedłem to wymagam...".
W przypadku IRCa #php.pl nie działa jako helpdesk jak się niektórym wydaje. Jest to miejsce dla wąskiej grupy znajomych od wielu lat. W tym okresie przyszło trochę nowych twarzy, ale przetrwały tylko dlatego że jako kot'y musiały swoje dostać. Tak jest wszędzie czy to się komuś podoba czy nie w społecznościach częściowo zamkniętych.

Jeśli dla kogoś zwykły kick z odrobiną sarkazmu jest podstawą to tego żeby rzucać mięsem i grozić, to nie jest mile widziany i z przyjemnością zostanie usunięty, poniżony, obrażony, znieważony byle tylko nie wrócił, bo świadczy to o tym że sie nie nadaje do rozmów z racji zbyt niskiego poczucia humoru aaevil.gif


Nie uważasz, że trochę przesadzasz? Ja jestem bierny, ale niektórzy użytkownicy mogliby w tym momencie stwierdzić, że Twój awatar jest adekwatny do poziomu Twojego postu.

p.s nie kick tylko +b (ban)


--------------------
ET LINGUA EIUS LOQUETUR IUDICIUM
Go to the top of the page
+Quote Post
in5ane
post 16.05.2009, 23:41:25
Post #16





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 335
Pomógł: 34
Dołączył: 9.11.2005
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Co na to w końcu administracja?

@edit:
Cytat(Puciek @ 16.05.2009, 15:32:18 ) *
Skoro juz otrzymalem grozby roznego typu na ircu od szanownie kulturalnych, zalacze loga z mojego grubianstwa, hamstwa oraz sklonnosci do pedofili.

To miał być żart? blinksmiley.gif

Ten post edytował in5ane 16.05.2009, 23:49:35


--------------------
> > > Tworzenie stron < < <
Go to the top of the page
+Quote Post
kwiateusz
post 17.05.2009, 01:29:32
Post #17


Admin Techniczny


Grupa: Administratorzy
Postów: 2 071
Pomógł: 93
Dołączył: 5.07.2005
Skąd: Olsztyn




administracja na to nic, my do irca nic nie mamy jedynie zarzad moze się w tej sprawie wypowiadać

acz imo nie powinno dojsc do takiej sytuacji, jeśli ktoś jest niemile widziany to sie mowi do widzenia i kick a nie używanie w jego kierunku obraźliwych stwierdzeń zwłaszcza iż jest to w miare oficjalny kanał całej domeny php.pl
Go to the top of the page
+Quote Post
Puciek
post 17.05.2009, 05:42:07
Post #18


TAO programowania


Grupa: Zarejestrowani
Postów: 340
Pomógł: 3
Dołączył: 25.03.2003
Skąd: ze słoika

Ostrzeżenie: (30%)
XX---


Cytat(batman @ 16.05.2009, 22:50:43 ) *
Nie świadczy to o Tobie zbyt dobrze. Każda osoba związana w jakikolwiek sposób z dowolną społecznością (nie chodzi mi tylko o php.pl), powinna być świadoma, że jej czyny wpływają na postrzeganie całej społeczności. Im ktoś ma wyższy stołek, tym bardziej powinien się starać, by takie rzeczy nie miały miejsca.
Czyli ignorowanie grozb (nie raz karalnych) od jakichs internetowych gowniarzy oraz nabijanie sie z nich to zla cecha ? Ciekawe, ja zawsze myslalem ze to jest prawidlowe podejscie do nich, no ale od teraz zaczne sie nimi przejmowac, dzieki za rade.
A reszta twojego postu wychodzi z bardzo blednego zalozenia ze "spolecznosc" irc.php.pl obchodzi opinia ludzi z forum.

Cytat(belliash)
Uwazam ze temat powinien zostac zamkniety a sprawa powinien zajac sie ktos z zarzadu. Jezeli sa to faktycznie tacy 'przyjaciele php.pl' to niech sobie siedza na tym swoim kanale i ublizaja sobie nawzajem, natomiast zarzad powinien zadecydowac o utworzeniu kolejnego kanalu np #php gdzie prowadzone bylyby dyskusje na te same tematy co na niniejszym forum... najlepiej bez osob ktore aktualnie stawiaja w zlym swietle cale spoleczenstwo php.pl - nie ma sie co oszukiwac, ale tak niestety jest...
To sie usmialem jak pszczola. Laskawie nam panujacy zarzad (bodajze za czasow wielkiej porazki zwanej Athlan) swego czasu probowal przepchnac podobnie chory pomysl na irca, dodatkowo z tym ze ma byc helpdesk. Oczywiscie pomysl umar ale zarty na ircu o tym kraza do dzis. Pozwole ci sie zastanowic dlaczego zaden taki pomysl nie przejdzie.
A co do "stawiania spolecznosci w zlym swietle", irc taki jest od poczatku i sie nie zmieni bo to nie jest cos czym kieruje regulamin tylko ludzie ktorzy na nim przebywaja, dodatkowo jest to miejsce relaksu, wyglupow i ustawiania sie na browar. Gdybysmy chcieli miec jakies powazne dysputy o wplywie srednikow na rozwoj programowania obiektowego to udzielalibysmy sie na forum. I tutaj wychodzi problem kiedy przychodzi po raz enty na kanal pewna osoba, nazwijmy ja insane zeby zachowac anonimowosc, i po raz kolejny truje zadek swoimi problemami z jakims wirusem (za ktore trucie juz wczesniej zreszta zostal zwymyslany i zwyobrazany).

Cichego moze i pominela ewolucja ale przekaz ma wlasciwy, wchodzisz do jakiejs spolecznosci i to ty musisz sie do niej dostosowac a nie ona do ciebie.

@in5ane, oczyiwscie ze nie byl to zart, wlasnie pisze z odosobnienia w ktorym zostalem zatrzymany za sklonnosci do pedofili oraz nielegalny handel lukrecjami malinowymi.

@kwiateusz a co jezeli ktos wczesniejszego dowidzenia nie zrozumial i dalej truje ?

Tak w sumie, fajnie jest jak ktos wchodzi do dyskusji, wypowiada swoje 3 grosze i zakancz post tekstem "EOT". Po cholere wchodzisz do dyskusji jesli nie chcesz dyskutowac ? Nie mowiac o tym ze jak napisales eot to faktycznie powinienes skonczyc pisac a nie odpowiadac na kolejne i kolejne posty, troche zdecydowania.


--------------------

http://puciek.wordpress.com prywatnie o świecie
Go to the top of the page
+Quote Post
batman
post 17.05.2009, 09:04:07
Post #19





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Cytat
Tak w sumie, fajnie jest jak ktos wchodzi do dyskusji, wypowiada swoje 3 grosze i zakancz post tekstem "EOT". Po cholere wchodzisz do dyskusji jesli nie chcesz dyskutowac ? Nie mowiac o tym ze jak napisales eot to faktycznie powinienes skonczyc pisac a nie odpowiadac na kolejne i kolejne posty, troche zdecydowania.
Na prawdę nie chciałem wdawać się w dyskusję, ale najwyraźniej nie będzie mi to dane. Widzę, że kompletnie nie rozumiesz zasad panujących na świecie.
Nie ważne, czy na IRC-u siedzi tylko garstka ludzi, czy wszyscy użytkownicy forum. Jeśli jest to kanał otwarty, gdzie każdy może wejść. Należy zachować minimalny poziom. A co jeśli wśród osób, które tak lubisz obrażać znajdzie się Twój przyszły pracodawca? Lub w trakcie zbierania o Tobie informacji, trafi na ten wątek?
Jeśli musisz się dowartościować poniżając i obrażając innych, to rób to pod klatką wśród kolegów.

Cytat
A reszta twojego postu wychodzi z bardzo blednego zalozenia ze "spolecznosc" irc.php.pl obchodzi opinia ludzi z forum.
Popraw mnie jeśli się mylę. irc.php.pl to jakaś elita, której plebs z forum nie obchodzi?

Mam nadzieję, że przeczytasz tego posta kilka razy, przemielisz zawarte w nim informacje i albo odpiszesz coś z sensem, albo wrócisz do swojej ircowej jaskini i nie będziesz dalej brnął w bagienko, które sam sobie przygotowałeś.


--------------------
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Go to the top of the page
+Quote Post
in5ane
post 17.05.2009, 09:08:28
Post #20





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 335
Pomógł: 34
Dołączył: 9.11.2005
Skąd: Wrocław

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Cytat(Puciek @ 17.05.2009, 04:42:07 ) *
Czyli ignorowanie grozb (nie raz karalnych) od jakichs internetowych gowniarzy oraz nabijanie sie z nich to zla cecha ?

Chciałbyś być chyba taki gówniarzem jak ja... Ochłoń, ogarnij się!

Cytat(Puciek @ 17.05.2009, 04:42:07 ) *
@in5ane, oczyiwscie ze nie byl to zart, wlasnie pisze z odosobnienia w ktorym zostalem zatrzymany za sklonnosci do pedofili oraz nielegalny handel lukrecjami malinowymi.

Ja tylko chciałbym dowiedzieć się, czy ty jesteś zdrowy na umyśle.


--------------------
> > > Tworzenie stron < < <
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.04.2024 - 17:43