Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [PHP][JavaScript]Dodanie frameworka JavaScript do istniejącego projektu, JS to PHP. React Framework.
Malinaa
post 22.03.2024, 11:36:02
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 518
Pomógł: 6
Dołączył: 21.07.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jest projekt w PHP z czasem rozszerza się i coraz więcej elementów dochodzi w JavaScript co było dotychczas pisane tutaj w JS, jQuery i AJAX. Jako, że projekt rośnie i kodu przybywa chyba lepiej od razu przejść na framework React lub podobne?
Na ten czas jest tu obsługa formularzy, ładowanie zdjęć, usuwanie zdjęć itp. (AJAX), teraz potrzebne jest coś jak na czacie, obszar strony podzielony został na dwie kolumny lewa i prawa, po lewej mam pola po których kliknięciu wykonuje się akcja w kolumnie prawej (kiedy po lewej klikam Jan to po prawej wyświetla się profil Jana i tak Zośki, Małgosi, Agnieszki), będzie tego coraz więcej.

Aby nie rozpisywać się w AJAX wolałbym użyć FW, będzie ciekawiej.
React, bo najczęściej na tego FW trafiałem w projektach, ale był już zainstalowany, a jak przyszło coś większego do zrobienia to pamiętam, że nie dodawałem, a instalowałem Reacta do nauki jak Symfony.
Jak dodać React do istniejącego projektu? Ewentualnie może Vue, w którym też się trafiło pisać lub inne jeśli dodanie React do istniejącego projektu to taki sobie pomysł?



--------------------
I welcome you on the Internet >>> Design by Malina
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 27.04.2024 - 22:07