Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

5 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Zmiany na "górze", Temat zostanie otwarty przy głosowaniu
nospor
post 19.06.2007, 12:31:45
Post #21





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 457
Pomógł: 6297
Dołączył: 27.12.2004




Ja tylko w kwestii formalnej:
w pierwszym poście topicu pojawiła się lista kandydatów. Lista ta będzie na bieząco aktualizowana. Póki co mamy jednego chętnego. Brawa za odwagę smile.gif
Zachęcam kolejnych odważnych


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
Kowalikus
post 19.06.2007, 15:38:59
Post #22





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 111
Pomógł: 25
Dołączył: 23.07.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Zdały by się jakieś zmiany gdyż troszku brakuje ostatnio świeżości.

Jako, że PHP.pl liczy sobie ponad 20k użytkowników, to prawie jak małe miasteczko może by tak zacząć tworzyć projekty sygnowane @php.pl co by na pewno podniosły prestiż społeczności

Co do organizacji zarząd - zarządem, powinien podejmować decyzje ale powinny istnieć (być powoływane) osoby/zespoły które będą się zajmować np. marketingiem, rozwojem portalu itd. tak jak to słusznie zauważył squid


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
elekt
post 19.06.2007, 19:24:58
Post #23





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1
Pomógł: 0
Dołączył: 9.04.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


to kolejne stadium to jest jakas obcja:)
ale:)
~tam gdzie dwuch polakow sa trzy poglady
my narod >my polacy> my indywidualisci
potrzebowalismy zawsze kogos takiego ala>pilsudzkiego
czyli bat jest niezbedny do zarzadzania

1_kandydat powinien umiec udowodnic ze cos potrafi i to real musi byc
2_niepowinien byc brany pod uwage kandydat ktory czegos chce a nie podlega pod punkt 1_
Go to the top of the page
+Quote Post
fokra
post 20.06.2007, 21:41:14
Post #24





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 14
Pomógł: 0
Dołączył: 26.10.2005

Ostrzeżenie: (0%)
-----


rzadko tu bywam i szczerze powiedziawszy niespecjalnie interesuję się kto w zarządzie jest kto nie i dlaczego..ale zaciekawił mnie jeden wątek taki.. otóż..: obecny zarząd rezerwuje sobie prawo zaakceptowania bądź odrzucenia kandydatury nawet jeśli ktoś jest bardzo popularny.... że niby pewne osoby nie powinny się znaleźć w zaeządzie apewne tak.. hmmm.. czy czegoś to nie przypomina z minionej epoki?? snitch.gif ciekawe według jakich kryteriów byłoby to oceniane? i taka też wątpliwość mie ogarnia.. jeśli wybierać zarząd jakiejś organizacji to.. dobrze się w firmir dzieje gdy głowa jest stabilna i nie spada co miesiąc.. z drugiej jednak strony przedsięwzięcia informatyczne nie mają prawa ulec stagnacji bo to śmierć dla nich a nie dość dynamicznie działający zarząd (nawet jedna jego gałąź) wydatnie się do tego może przyczynić.. to tylko takie .. dywagacje ale może warto sie nad nimi zastanaowić..questionmark.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
AcidBurnt
post 20.06.2007, 21:52:12
Post #25





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 215
Pomógł: 1
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: z ławki przed blokiem

Ostrzeżenie: (0%)
-----


a co tam... pomsył mam... i po namowach osobników z #php.pl zgłaszam się ja Jarząbek! :] pomysł utpoijny ale myślę, że warto powalczyć z systemem ... :]

moje plany wyborcze przedstawie w swoim czasie ;;p
Go to the top of the page
+Quote Post
seaquest
post 20.06.2007, 21:54:09
Post #26





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 790
Pomógł: 7
Dołączył: 6.02.2003
Skąd: Polska

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Do listy osób kandydujących dołączyli dziś AcidBurnt i mike.


--------------------
Michał Płachta
Warsztat: Mac OS X Leopard, PostgreSQL, Text Mate, Retrospectiva + SVN
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 21.06.2007, 06:16:06
Post #27





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 457
Pomógł: 6297
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
obecny zarząd rezerwuje sobie prawo zaakceptowania bądź odrzucenia kandydatury nawet jeśli ktoś jest bardzo popularny....
No wlasnie nie doczytales. Pisałem o warunkach (kandydatach) ekstremalnych. Chyba każdy tu się zgodzi, że nie każdy użytkownik forum powinien znaleźć się na tym stołku. Zapewne nawet jakby taka kandydatura padła, to użytkownicy by jej nie wybrali (pewien poziom zdrowego rozsądku na forum jest) ale wolimy dmuchać na zimne smile.gif Jeśli ci coś to przypomina z minionej epoki to już Twoja sprawa.


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
Fo
post 24.06.2007, 18:31:03
Post #28





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 401
Pomógł: 0
Dołączył: 18.04.2003
Skąd: Trójmiasto

Ostrzeżenie: (0%)
-----


hmm, a tak czysto z ciekawości -> kto jest na samej górze ?
bo zarząd to tylko zarząd, wiadomo - jakieś ciało spełniające określone zadania w określonej "kadencji". Fajnie ludzie, że faktycznie chcecie się lekko zreorganizować, bo z taką społecznością jak php.pl można na prawdę dużo zrobić, ale trzeba by to chyba przekopać od dołu do góry.

trochę nie jasne jest dla mnie z zadań zarządu:
- Reprezentacja PHP.pl na zewnątrz (podejmowanie współpracy z innymi serwisami/firmami itp)
- Nadzorowanie wszystkich projektów utrzymywanych przez PHP.pl i ich rozwijanie,
- Nadzorowanie i organizacja pracy developerów (ekipy) PHP.pl,

bo to są wszystko ogólniki - nie ma żadnych konkretów.
np. nadzorowanie wszystkich projektów - jakich projektów ? jaka tutaj jest odpowiedzialność? w ogóle jaka jest odpowiedzialność takiej osoby w zarządzie i jakie są jej możliwości ?

fajny pomysł, ale przydało by się może stworzyć jakąś mindmape - tak żeby wszyscy widzieli (Ci którzy się na to piszą), jak faktycznie dzisiaj wygląda struktura php.pl, kto i za co odpowiada i dopiero do tej mind mapy dokładałbym następne propozycje rozwoju gałęzi prosperowania php.pl.

pozdrawiam,
Fo
Go to the top of the page
+Quote Post
GrayHat
post 25.06.2007, 07:14:57
Post #29





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 566
Pomógł: 18
Dołączył: 23.08.2003
Skąd: Łomża

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Fo nie szalej winksmiley.jpg


--------------------
*Note: No animals were killed durning the construction of this post.
Go to the top of the page
+Quote Post
Fo
post 26.06.2007, 23:10:54
Post #30





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 401
Pomógł: 0
Dołączył: 18.04.2003
Skąd: Trójmiasto

Ostrzeżenie: (0%)
-----


hmm Panowie nie miałem na celu dyskusji zatrzymywać a raczej ją nieco ukonkretnić, więc nie bądźcie tacy nieśmiali winksmiley.jpg

pzdr,
Fo

ps. @grayhat: jeszcze nie szaleje winksmiley.jpg
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 27.06.2007, 06:36:58
Post #31





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 457
Pomógł: 6297
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
trochę nie jasne jest dla mnie z zadań zarządu:

Cytat
Reprezentacja PHP.pl na zewnątrz (podejmowanie współpracy z innymi serwisami/firmami itp)

- No np. dzwoni taki DeyV do NQ.pl i mowi: chcecie zasponsorować nasz konkurs? Oni mówią : "Tak". No i ten DeyV uzgadnia z nimi co i jak.
- Albo gada taki nospor z PHPSolutions i ustala z nimi, że oni dadzą nasz baner na ich stronie, w swojej gazecie dadzą info o nas, w zamian za co ich baner pojawi sie u nas w raz z recenzją aktualnego numeru ich czasopisma.
- I inne podobne

Cytat
Nadzorowanie wszystkich projektów utrzymywanych przez PHP.pl i ich rozwijanie,
No pilnowanie, by projekty, które są realizowane, nie staly w miejscu. Chociażby do tego potrzebujemy świerzej krwi, która to rozrusza.

Cytat
Nadzorowanie i organizacja pracy developerów (ekipy) PHP.pl,
Ściśle związane z punktem wyżej.

Cytat
np. nadzorowanie wszystkich projektów - jakich projektów
wortal, forum, phpedia, irc, planeta, art, inne.

Cytat
w ogóle jaka jest odpowiedzialność takiej osoby w zarządzie i jakie są jej możliwości ?
jaka odpowiedzialność? Na takiej osobie spoczywa przyszlosc naszeej spolecznosci winksmiley.jpg Odpowiedzialnosc jak odpowiedzialnosc. Póki co karnej nie ma smile.gif Jakie możliwości? W jakim sensie pytasz? Kasy żadnej nie mamy, to możliwości finansowe są marne. Ale jako członek zarządu możesz rozmawiać z firmami o sponsoring konkursów. Możesz rozmawiać z innymi serwisami jako przedstawiciel php.pl itp.

Coś więcej? Osoby, które są od jakiegoś czasu na forum, czy też ogólnie na php.pl to się chyba ogólnie orientują co jest, czego nie ma i wiedzą co by trzeba zmienić. Wiedzą, bo nie raz łacina leciała w stronę zarządu smile.gif
Teraz tylko pozostaje by się te osoby zgłosiły i postarały same coś zmienić. Zapraszamy smile.gif


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
stoprocent
post 29.06.2007, 17:48:02
Post #32





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 338
Pomógł: 2
Dołączył: 17.05.2003
Skąd: Kraków , Londyn

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Z checia powroce aktywnie do grupy php.pl.
To czym zajmuje sie w pracy zawodowo to glownie.

AJAX
JS
UX
Obluga wiekszych klientow
Google (statustyki, adWords, webmaster etc)

Spedzam 10 h od pon do piatku przy komputerze takze na pisanie znajde czas (mysle o wortalu).
Tym czym sie zajmuje moge pozytywnie wplynac na wortal, dodac cos od siebie.
Kocham szczegoly a tego brakuje moim zdaniem

[edit]
Niewinnie dodam ze moze j. ang jako ze pracuje w uk

Ten post edytował nasto 29.06.2007, 18:15:07


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
AcidBurnt
post 30.06.2007, 11:47:29
Post #33





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 215
Pomógł: 1
Dołączył: 13.04.2003
Skąd: z ławki przed blokiem

Ostrzeżenie: (0%)
-----


eh.. czemu się nikt nie zgłasza... jeszcze troche i nie będzie z kogo wybierać ...
Go to the top of the page
+Quote Post
stoprocent
post 30.06.2007, 13:16:02
Post #34





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 338
Pomógł: 2
Dołączył: 17.05.2003
Skąd: Kraków , Londyn

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Ja sie zglosilem winksmiley.jpg


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 30.06.2007, 19:24:42
Post #35





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 457
Pomógł: 6297
Dołączył: 27.12.2004




@nasto zgloszenie przyjete.

@wszyscy zglaszac sie smile.gif


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
stoprocent
post 2.07.2007, 12:11:03
Post #36





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 338
Pomógł: 2
Dołączył: 17.05.2003
Skąd: Kraków , Londyn

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dzis jest 2 Lipca. Czy cos nowego sie pojawi mam na mysli kandydaci. Wiecej Informacji etc ?


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 2.07.2007, 12:15:59
Post #37





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 457
Pomógł: 6297
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
Dzis jest 2 Lipca.
Zgadza się, dziś jest. Również prawdą jest, że jeszcze się nie skonczył smile.gif
Jeśli stan liczbowy kandydatów się nie zmieni, podejmiemy decyzję co z tym fantem zrobić i przekazemy ją Wam w najbliższym dniu (dniach). Jakby nie patrzył teraz jest ciut przymalo kandydatów, by urządzac jakiegolwiek glosowanie sad.gif


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
stoprocent
post 2.07.2007, 13:45:58
Post #38





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 338
Pomógł: 2
Dołączył: 17.05.2003
Skąd: Kraków , Londyn

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Ups to ja nawet nie wiem ilu kandydatow jest.
A co do 2 Lipca to tylko z ciekawosci pytalem bo ten topik ze tak powiem nie nalezy do tych co bije rekordy odpowiedzi winksmiley.jpg


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
starach
post 3.07.2007, 02:02:52
Post #39





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 999
Pomógł: 30
Dołączył: 14.01.2007
Skąd: wiesz ?

Ostrzeżenie: (0%)
-----


1. Bardzo fajny wortal i forum
2. Wiele się tutaj nauczyłem
3. Skończyła mi się wazelina
4. Nie chcę kandydować

Zgłaszam się jako robol, pracownik fizyczny, 'łopatniczy', a w przypadku PHP - klawiaturowy.
Jak by co to chętnie pomogę w realizacji pomysłów które rozwiną serwis,
bo mnie w zasadzie tutaj wszystko pasuje. Jedynie jeden postulat...
Klient IRC napisany w Java-ie i umieszczony na stronie.
Czasami mam ochotę z wami pogadać, a instalowanie kolejnego programu jest mi baaaardzo potrzebne.

Ten post edytował orglee 3.07.2007, 02:05:23
Go to the top of the page
+Quote Post
nospor
post 3.07.2007, 06:09:59
Post #40





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 457
Pomógł: 6297
Dołączył: 27.12.2004




@orglee żebyśmy się dobrze zrozumieli: zglaszasz się do grupy dev, czy też jednak kandydujesz do zarządu? Wszakże jest to topic odnosnie kandydatur do zarządu, jednakże treść twego posta wzbudza moje pewne wątpliwosci co do miejsca do którego kandydujesz. Proszę o uściślenie wypowiedzi smile.gif


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.04.2024 - 08:57