Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Jaki system szybkich płatności?, wszelkie opinie mile widziane
patrycjaBS
post 22.07.2016, 15:01:30
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 14
Pomógł: 0
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Pszczyna

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cześć!

Chcę Was zapytać o Wasze doświadczenia z firmami oferującymi usługi szybkich płatności internetowych (karta + polskie banki). Jestem przed integracją sklepu klienta z płatnościami. Głównie chodzi mi o jakość tych systemów, żeby nie były pisane przez studentów 1 roku (a przynajmniej żeby nie było tego widać!), bezproblemową integrację, bezawaryjność, elastyczność, częstotliwość wprowadzania poprawek, przejrzystą dokumentację, doskonałą komunikację, dobrze przemyślane odpowiedzi na zapytania ze sklepu. Absolutnie każda uwaga, którą Wam ślina na język... eee palce na klawiaturę przyniosą, mile widziana. Z jakimi firmami współpracuje się Wam najlepiej? Ostatni raz płatności integrowałam jakieś 5 lat temu i były to przelewy24. Zdaję sobie sprawę, że od tego czasu mnóstwo mogło się pozmieniać, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

I w związku z moim introwertyzmem dobrze by było, żeby wdrożeniowco-marketingowcy płatności, które polecicie i inni tacy za dużo do mnie nie pisali, nie dzwonili, głowy pierdołami nie zawracali i nie pospieszali, bo już mam dość ciśnienie podniesione po tym jak klient rozdał wszystkim mój adres @ i telefon wink.gif Pozrzędziłam, ale piątek... sami rozumiecie smile.gif

Ten post edytował patrycjaBS 22.07.2016, 15:02:30
Go to the top of the page
+Quote Post
Omenomn
post 27.07.2016, 12:40:04
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 77
Pomógł: 0
Dołączył: 4.02.2014

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Payu jest spoko, integrowałem parę razy, dość przejrzysta dokumentacja, jak się czegoś nie wie, można zadzwonić na support.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 27.04.2024 - 20:49