Przelieczenie współrzędnych GPS |
Przelieczenie współrzędnych GPS |
28.04.2017, 06:05:02
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 91 Pomógł: 0 Dołączył: 7.12.2007 Ostrzeżenie: (0%) |
Mam współrzędne w nieznanym mi formacie, postaci:
x: 5009968 N y: 5523932 E z: 340 Czy ktoś wie, jaki to jest format danych? Jak to przeliczyć na stopnie? Powinna wyjść Chorwacja. Ten post edytował lled3 28.04.2017, 06:05:47 |
|
|
28.04.2017, 07:13:13
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 8 068 Pomógł: 1414 Dołączył: 26.10.2005 Ostrzeżenie: (0%) |
Może jakbys powiedział z czego te koordynaty to byłoby łatwiej.
|
|
|
28.04.2017, 08:16:07
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 91 Pomógł: 0 Dołączył: 7.12.2007 Ostrzeżenie: (0%) |
Z chorwackiej strony speleo - współrzędne otworu.
Ten post edytował lled3 28.04.2017, 08:16:33 |
|
|
28.04.2017, 09:12:50
Post
#4
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 8 068 Pomógł: 1414 Dołączył: 26.10.2005 Ostrzeżenie: (0%) |
pokaż tą stronę
|
|
|
29.04.2017, 01:47:26
Post
#5
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 91 Pomógł: 0 Dołączył: 7.12.2007 Ostrzeżenie: (0%) |
|
|
|
29.04.2017, 10:41:34
Post
#6
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 36 455 Pomógł: 6292 Dołączył: 27.12.2004 |
W pierwszym poscie podales wspolrzedne bez kropki.
Na podanym teraz obrazku jak wol mamy kropke - to sa dwa rozne systemy, sie zdecyduj o ktory ci chodzi. Zas Z to poprostu glebokosc jaskini podejrzewam poza tym nie mozesz do nich napisac i zapytac sie w jakiej konkretnie projekcji podaja wspolrzedne? Ta wersja z kropkami wyglada na jakiegos mercatora ale podejrzewam ograniczaja sie oni do swojego rejonu wiec i numerek bedzie inny. -------------------- "Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista "Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer |
|
|
Wersja Lo-Fi | Aktualny czas: 26.04.2024 - 05:03 |