Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Najlepszy darmowy mailing
DNMX
post 12.02.2024, 11:46:23
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 127
Pomógł: 0
Dołączył: 18.09.2021

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Hej. Mam sobie serwis z memami. Niecałe 10k użytkowników. Teraz stworzyłem nowa stronkę o podobnej tematyce. Obie oparte na WordPressie. Chciałbym przerzucić użytkowników z jednej na druga i ich o tym poinformować. Co mi przyszło do głowy? Dodac na drugiej stronie wszystkich userow bulkiem poprzez narzędzie wp-cli z opcja --send-email. Czy jestem w stanie to ogarnąć jakimś darmowym narzędziem do mailingu które da się podpiąć pod wtyczkę WP Mail SMTP? Z góry dzięki za podpowiedzi!
Go to the top of the page
+Quote Post
Salvation
post 12.02.2024, 15:42:53
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 344
Pomógł: 70
Dołączył: 15.07.2014

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Bulk spoko pomysł, ale... Najpierw muszą wyrazić na to zgodę, więc zacząłbym od wdrożenia miejsca, jak i gdzie zapisać zgody. Później rozesłał mailing ze starej strony z linkiem do formularza - też na starej stronie. I tylko ci, którzy wyrażą zgodę, powinni trafić do pliku eksportowego.

A wracając do pytania, to Mailchimp jest darmowy do 1k w miesiącu, więc - zakładając, że i tak nie przeniesie się 100% userów - to możesz to sobie rozbić na X miesięcy.
Ale... Za €103 miesięcznie możesz to zrobić za jednym razem - w tym jeden miesiąc masz free: https://mailchimp.com/pricing/marketing/?currency=EUR

Ten post edytował Salvation 12.02.2024, 15:54:52
Go to the top of the page
+Quote Post
Malinaa
post 22.02.2024, 21:05:50
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 518
Pomógł: 6
Dołączył: 21.07.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Przed startem zainteresuj się hasłem: jak zwiększyć dostarczalność maili, itp. itd.
Z darmowego mailingu może się zdarzyć, ze 90% wiadomości trafi do Spamu i większość z 10k nawet nie zobaczy tej informacji.

Na polskiej arenie prawdopodobnie najlepszy jeżeli chodzi o dostarczalność jest GetResponse i chyba mają 30 dniowy okres próbny,
więc jeżeli przygotujesz dobrze mailing to się wyrobisz w czasie bez opłat.


--------------------
I welcome you on the Internet >>> Design by Malina
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 27.04.2024 - 22:30