Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Jestem Początkujący :( Dopiero co umiem HTML a PHP...
Sollo
post 16.02.2003, 00:05:48
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 6
Pomógł: 0
Dołączył: 15.02.2003
Skąd: Z domu

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jestem Początkujący :|. Dopiero co umiem HTML a php słyszałem, że jest o wiele trudniejsze do opanowania. Jakby ktoś napisał instruksje bym był bardzo wdzięczny biggrin.gif. Zamierzam zrobić strone, i chciałbym żeby ona nie była pierwsza lepsza smile.gif.
Z pozdrowieniami 4 all ( Dla wszystkisz ) SoLLo


--------------------
SoLLo
Go to the top of the page
+Quote Post
zalew
post 16.02.2003, 02:52:19
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 407
Pomógł: 0
Dołączył: 24.10.2002
Skąd: warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


oswiece cie: dzieki php twoja strona nie bedzie ladniejsza.
html to html, robisz tym wyglad glownie, a php to programowanie. jedno do drugiego nic nie ma poza tym ze zeby cos wyswietlalo musisz napisac atrybuty htmlowe..
latwiej znalazles forum czy wyszukiwarke np google? wpiszesz tam php to kurs jakis napewno znajdziesz, a manual masz na www.php.net


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Sollo
post 16.02.2003, 12:35:23
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 6
Pomógł: 0
Dołączył: 15.02.2003
Skąd: Z domu

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Zalew, tak ale ja mam duże wymagania do strony. Zamierzam umieścić na stronie "System Newsów", "Logowanie, Wylogowanie" itd. A do tego chyba jest potrzebne php :wink:. Jak ktoś wie jak zapisać to w jezyku php to prosze o Posta z informacjami biggrin.gif
_______________
Pozdrowienia 4 all


--------------------
SoLLo
Go to the top of the page
+Quote Post
zalew
post 16.02.2003, 12:50:59
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 407
Pomógł: 0
Dołączył: 24.10.2002
Skąd: warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


ja to wiem, jak zapewne wiekszosc uzytkownikow tego forum. jelsi chcesz by ktos ci podsunal gotowe rozwiazanie to masz 2 wyjscia:
a. naucz sie to tez bedziesz wiedzial. od tego masz podreczniki i instruktarze z przykladami by na nich sie uczyc (nie jest ich malo i nietrudno znalezc).
b. zaplac bo za takie rzeczy sie dostaje pieniadze

moze nie umiesz wyrazic swoich mysli i chodzilo ci o to by cie naprowadzic:
- stworz baze danych z userami i loginami i baze produktow/ newsow/ czego chcesz
- sworz klase do obslugi sesji i polaczenia z baza
- klase pobierania z bazy oraz klasy dodawania
- zaimplementuj klasy w.w. do odpowiednich modulow z formularzami
- poskladaj to do kupy w panel administracyjny


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Sollo
post 16.02.2003, 13:02:38
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 6
Pomógł: 0
Dołączył: 15.02.2003
Skąd: Z domu

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Zalew, jest w trudnej sytuacji finasowej ( Brakuje mi kasy, a czasu na nauczenie się php też nie mam za dużo ) Prosze Was Bracia i Siostry Bóg nas stworzył żebyśmy sobie poagali biggrin.gif Niech ktoś napisze ( please ) ja się robi "System Newsów", "Logowanie, wylogowanie" itd
_______________
Pozdrowienia 4 all
Go to the top of the page
+Quote Post
zalew
post 16.02.2003, 13:19:12
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 407
Pomógł: 0
Dołączył: 24.10.2002
Skąd: warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


czlowieku !!
napisalem ci jak, nikt za ciebie tego nie napisze, nie zasmiecaj forum, chcesz sie nauczyc php to sie NAUCZ skladni, podstawowych funkcji i wpadnij spytac o konkretny problem ! masz gore DARMOWYCH manuali z ktorych podstaw sie nauczysz, a dalej sie rozwiniesz z definicji na php.net ... ja GROSZA NIE WYDALEM by sie zaczac uczyc i ucze sie dalej nadal nic nie wydajac..
koniec rozmowy z mojej strony, powodzenia w naukach

ps >>>a czasu na nauczenie się php też nie mam za dużo )<<<
a gdzie ci sie spieszy ? pojutrze zabieraja ci komputer?


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Szczav
post 20.02.2003, 19:01:12
Post #7





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 29
Pomógł: 0
Dołączył: 5.09.2002
Skąd: Gliwice/Radomsko/Szczepocice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Zalew, jest w trudnej sytuacji finasowej ( Brakuje mi kasy, a czasu na nauczenie się php też nie mam za dużo ) Prosze Was Bracia i Siostry Bóg nas stworzył żebyśmy sobie poagali biggrin.gif Niech  ktoś napisze ( please ) ja się robi "System Newsów", "Logowanie, wylogowanie" itd


To tak jak byś powiedział w kiosku że chcesz gazetę. Pytanie tylko jaką? Jak nie masz pojęcia o php to nawe jak bym ci dał te skrypty to nie miałbyś pojęcia jak ich użyć i gdzie będą działały a gdzie nie. Zacznij od podstaw wodzu. Nie pomogę ci bo nie mam ani czasu, ani pieniędzy.
Go to the top of the page
+Quote Post
kurtz
post 20.02.2003, 20:43:27
Post #8





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 786
Pomógł: 0
Dołączył: 18.03.2002
Skąd: Wroclaw/Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Zalew, tak ale ja mam duże wymagania do strony. Zamierzam umieścić na stronie "System Newsów", "Logowanie, Wylogowanie"
a potrzebujesz wogole tego? bardzo dlugo nie znalem php - po prostu nie byl mi do niczego potrzebny.

czasami dodawania na sile php wcale nie jest potrzebne - na prawde tak czesto dodjaesz (juz teraz a nie plaaaaany) newsy ze potrzebuesz do tego narzedzia ktore to za ciebie zrobi? bez urazy ale nie wierze.

ps
wpisanie w google "kurs php" nie kosztuje chyba tak duzo kasy, prawda? ;)


--------------------
.. make web your home ..
Go to the top of the page
+Quote Post
robjach
post 25.02.2003, 10:09:56
Post #9





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1
Pomógł: 0
Dołączył: 25.02.2003
Skąd: warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Sollo widze chłopie ze masz zajeb..ty problem 8O !!

Jak juz napisali Ci poprzednicy nikt za Ciebie niczego nie napisze, każdy z nas dochodził do tego sam ( przynajmniej tak myśle a nawet jestem pewien) !! Nie wiem czy masz zamiar postawić swojego serv'ka czy bedziesz korzystał z jakiś FREE ( w stylu ONET czy WP - odrazu uprzedzam ze oni nie udostepniają php, wiec możesz sobie darować ) smile.gif
A jeśli chodzi o News'y to jest sporo darmowych serwerów które udostepniają usługę tworzenia i zarzadzania właśnie takimi News'ami dla przykłady podam Ci adres www.free4web.pl ale to nie jedyny (poszukaj sam to naprawde nie jest trudne wpisać pare haseł w jakakolwiek wyszukiwarke). Zresztą mysle że jeżeli dopiero co umiesz HTML'a to i tak na poczatku nie bedzie Ci wychodziło z php : aaevil.gif ale życze wytrwałości w dążeniu do celu tongue.gif tongue.gif tongue.gif


--------------------
ROBJACH
Go to the top of the page
+Quote Post
zombie
post 25.02.2003, 11:48:38
Post #10





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 296
Pomógł: 0
Dołączył: 9.05.2002
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


hehehe... niezła jazda...

Wiesz co Sollo... ja za Ciebie wszystko napiszę, a potem jeszcze wpadnę Ci posprzątać biggrin.gif

Jakbyś miał pojecie o php (przynajmniej podstawowe), to wiedziałbyś, że cudzy skrypt i tak nie rozwiąże Ci sprawy...

Skoro tak mocno bronisz się przed nauką php od podstaw, poszukaj potrzebnych Ci gotowców tutaj. Dostosowując je do swoich potrzeb i tak będziesz musiał co nieco opanować.


--------------------
audaces fortuna iuvat!
Go to the top of the page
+Quote Post
scanner
post 25.02.2003, 18:44:56
Post #11





Grupa: Zarząd
Postów: 3 503
Pomógł: 28
Dołączył: 17.10.2002
Skąd: Wrocław




Cytat
wpadnę Ci posprzątać
U mnie też. Pod BIurkiem Szczegołnie. I w piwnicy bys mógł...


--------------------
scanner.info
Warto pamiętać: KISS, DRY
Go to the top of the page
+Quote Post
Szczav
post 25.02.2003, 19:15:36
Post #12





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 29
Pomógł: 0
Dołączył: 5.09.2002
Skąd: Gliwice/Radomsko/Szczepocice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Cytat
wpadnę Ci posprzątać
U mnie też. Pod BIurkiem Szczegołnie. I w piwnicy bys mógł...

Może znajdzie skrypt, który sprząta w piwnicy? laugh.gif Jak nie to ja ci go moge napisać. To może być niezły temat pracy magisterskiej. Założę się że nikt inny na to nie wpadnie :wink:

A tak poważnie. Początkującemu łatwiej jest napisać własny skrypt spełniający jego wymagania, niż bawienie się złożonymi skryptami innych, które robią duąo więcej niż beginnerowi jest potrzebne.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 12.05.2024 - 09:07