Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Co ciekawego w PHP w 2023?
MWL
post 21.12.2023, 17:00:15
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 492
Pomógł: 32
Dołączył: 14.04.2008
Skąd: Lenkowski.net

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cześć, dawno mnie tutaj nie było, ale pomyślałem że warto wrócić - tym bardziej, że mam wrażenie - że jest z czym.
Mamy już praktycznie koniec roku, więc mam pytanie: czego ciekawego dowiedziałeś się w 2023?

Ja przygotowałem małe podsumowanie! Czy naprawdę PHP is dead? A może jest wręcz przeciwnie?
Jak rozwijały się technologie związane z PHPem? Czy nasz język faktycznie się rozwija i w jakim kierunku?

Zapraszam na film: https://www.youtube.com/watch?v=URxXpDwRdec...annel=Lenkowski

Oczywiście nie sposób wspomnieć o wszystkim - więc chętnie się dowiem, co jeszcze powinno się znaleźć na mojej liście?

Szczęśliwego Nowego Roku!

Przy okazji - zapraszam na mojego instagrama: https://www.instagram.com/lenkowski_dev/

PS. Oj, jak dawno mnie tutaj nie było... Pewnie będzie z dekadę.


--------------------
Programujemy aplikacje internetowe. Szukasz pracy? Napisz do mnie!
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Malinaa
post 27.03.2024, 21:25:58
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 523
Pomógł: 6
Dołączył: 21.07.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dzisiaj wszyscy siedzą na FB, IG, YT itp. i podobno możemy się skupić przez kilka sekund, filmik oglądać kilka minut, dłużej to już problem, a na forum, aby coś nie głupiego napisać to trzeba się natworzyć.
Na szczęście możesz wybrać co lepsze, czy takie carpe diem, czy dochodzenie po nitce do kłębka, ale musisz wiedzieć, że jakość FB jest niska.

Być może po prostu wszyscy chcą pieniędzy, a biznes nakręca się np. na Instagramie.
Zalajkuje, więc zaproszenie autora tematu zanim zniknie i autor ponownie się pokaże.


--------------------
I welcome you on the Internet >>> Design by Malina
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 9.05.2024 - 06:56