Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [info]invision Power Board
bobersun
post 6.09.2004, 22:24:43
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 12
Pomógł: 0
Dołączył: 12.04.2004

Ostrzeżenie: (0%)
-----


przepraszam za temat ale interesuje mnie pewna rzecz ^^'' na webhelp jest do pobrania wersja IPB tylko ze pposiada ona wyłącznie angielski jezyk =) skąd mozna ściagnąć polskąnakładke ^^'?

a wracajac do tematu ^^ ja działałem na phpbb standardowym oraz na phpbb zmodyfikowanym przez Przemo ^^ interesuje mnie jak wypada IPB w stosunku do tej dwojki ?snitch.gif ogolnieforum ładnie wyglada i wogule a mozliwosci jak wypadaja? Przemo w swoim modzie ma duzo ciekawych hackow juz zainstalowanych do phpbb mozna znalesc ogromne ilosci hackow (ktore zreszta pasuja do wersji Przema moze niewszystkie:P) no ale stron z hackami do IPB niewidzialem =) czy to dlatego iz ciezko je znalesc ? czy moze forum to niepotrzebuje juz nic więcej?snitch.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
kubatron
post 7.09.2004, 12:48:40
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 581
Pomógł: 0
Dołączył: 21.07.2003
Skąd: Jasło

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Więc tak jezyk do wersji IPB 1.3 Final
-> Ibplanet
Hacki do IPB 1.3 Final i IPB 2.0.0 możesz skąd ściągnać:
-> Invisionize
Strona główna IPS:
-> IPS
Lang do wersji IPB 2.0.0 jeszcze w pełni nie gotowy lecz można już testować
-> Invisionize -> Lang -> Polish
Teraz kwestia phpBB, phpBBbyPrzemo, IPB, mam takie zdanie żę phpBBbyPrzemo mi się zbytnio nie podoba (bez obrazy wysiłków autora) poprostu nie lubie hacków w phpBB, może wersja phpBB 2.2.0 będzie lepsza lecz IPB jak widać szybko nabiera fanów i swą popularnośc, kod jest lepszy i tym podobne.Z tego co oglądam codziennie to phpBB miało przewage lecz się zaniedbało i niestety jego fanowie przeszli na lepszy skrypt.

Ten post edytował kubatron 7.09.2004, 12:51:49


--------------------
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 26.04.2024 - 08:49