Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [strona] do oceny
e4you
post 13.05.2004, 19:39:09
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 186
Pomógł: 0
Dołączył: 10.03.2004
Skąd: K-ce

Ostrzeżenie: (50%)
XXX--


witam pracuje sobie nad gielda i niebawem aukcja . Co myślice o ty co zrobilo sie do tej pory http://www.netklinik.com

Przeprowadzac transakcje idzie ale mozna sie natknąc na pare bledow.

czekam na slowa krytyki


--------------------
"Dla mnie SCHRANZ nigdy nie byl nazwą stulu muzycznego.A raczej określeniem przesterowaniem dzwięków. Czy nawet halasu... Sądzę, że wyroslo nowe pokolenie. które nie chce się identyfikować z techno z trance" - Chris Liebing

www.netklinik.
Go to the top of the page
+Quote Post
trucksweb
post 13.05.2004, 19:53:49
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 199
Pomógł: 31
Dołączył: 22.03.2004
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


wedlug mnie za duzo bialego i czewonego, malo tresci. Tez mam strone w kolorze bialo-czerwonym, ale wystepuje tez u mnie kolor szary i czarny. U ciebie strasznie sie to rzuca w oczy. Popraw kolory to bedzie dobrze:) :arrow: Postawilbym 3+
Go to the top of the page
+Quote Post
mr_therion
post 13.05.2004, 21:44:50
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 13
Pomógł: 0
Dołączył: 25.11.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Pod mozillą w zarejestruj się, submit "zarejestruj się" wywala do lewej krwędzi okna, chyba tak nie powinno być w zamierzeniu? smile.gif, w nota prawna, przydałyby się jakieś marginesy, bo też tekst do brzegów dochodzi z obu stron i dziwacznie to wygląda, raczej jakś forma kolumny by się przydała ( taki szeroki tekst źle się czyta), regulamin to samo. To tyle z drobnych błedów jakie zauważyłem, rejestrować mi się nie chciało bo czasu mało, więc funkcjonalności nie sprawdzałem... graficznie wygląda ubogo a nawet nie wygląda winksmiley.jpg. Tyle
Go to the top of the page
+Quote Post
e4you
post 13.05.2004, 22:07:58
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 186
Pomógł: 0
Dołączył: 10.03.2004
Skąd: K-ce

Ostrzeżenie: (50%)
XXX--


a jak mial bym zrobic zeby wygladalo fajnie to ma byc aukcja a nie jakis serwis dla webmasterow lub grafikow


--------------------
"Dla mnie SCHRANZ nigdy nie byl nazwą stulu muzycznego.A raczej określeniem przesterowaniem dzwięków. Czy nawet halasu... Sądzę, że wyroslo nowe pokolenie. które nie chce się identyfikować z techno z trance" - Chris Liebing

www.netklinik.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 27.04.2024 - 21:11