Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Darmowe IDE z Gitem
trifek
post 13.12.2018, 21:55:26
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 340
Pomógł: 0
Dołączył: 28.09.2015

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam serdecznie.
Możecie polecić jakieś darmowe IDE z obsługą graficzną GIT'a?
Aktualnie używam PHP Storma, ale chciałem się przerzucić na coś darmowego....
Podoba mi się Visual Studio Code. Możecie polecić jakieś ciekawe komponenty do tego?

Potrzebuję IDE głównie do PHP,JS, Node...
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
viking
post 23.12.2018, 07:08:31
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 6 365
Pomógł: 1114
Dołączył: 30.08.2006

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Z konsoli zawsze fajnie brzmi ale nie zawsze jest tak realne. Osobiście mam na głowie tyle technologii że w pewnym momencie przyszło przepełnienie bufora i mózg zaczął protestować przeciwko kolejnym rzeczom. Może się starzeję za bardzo? Tylko w pracy muszę znać docker, composer, npm, LV (artisan), Zend 3, SASS, node, es6, jqury, vue, mysql, postgres, mongo, jakieś rzeczy na sql serv (w bazach dochodzą procedury, triggery), rabbitmq, wiadomo linux i jakieś jego konfiguracje (apache, nginx, php-fpm, cron, supervisord itd) i inne pomniejsze + trzeba pamiętać co się dzieje w kilku projektach na raz + dobrze jest śledzić zmiany w co najmniej części z nich, a zwłaszcza w świecie JS dzieje się bardzo dużo. Połowa z tych technologii ma swoje rzeczy pisane z palca z konsoli. I wymiękam w tym momencie żeby jeszcze bardziej zaawansowanie znać gita. Ostatnio jak trzeba było jakieś czary mary z gitem zrzuciłem to na kolegę który gita zna o niebo lepiej ale np front go kompletnie nie interesuje, z baz tylko mysql i ma miejsce w głowie na inny zakres kompetencji.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.04.2024 - 00:00