Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [PHP/JS] blueimp / jQuery-File-Upload, jak dodać kolejne parametry do tablicy $_REQUEST
siutek
post 31.08.2012, 22:20:40
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 173
Pomógł: 1
Dołączył: 26.10.2005
Skąd: Toruń

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,
chciałem zaadoptować do swojego użytku fajną klasę blueimp jQuery-File-Upload.

Różnica między moim skryptem, a oryginałem jest taka, że nie mam jednego stałego katalogu do umieszczania plików, generuję je dynamicznie.
Z uploaem poradziłem sobie umieszczając dodatkowe parametry w ACTION formularza.

Niestety problem pojawia się podczas kasowania plików. Skrypt w tym momencie nie wysyła formularza pod wskazany ACTION, a jedynie odwołuje się przez AJAXa. Wówczas w tablicy $_REQUEST przekazywana jest do skryptu php nazwa pliku do usunięcia. Jednak nie mam pojęcia w którym miejscu mógłbym dopisać kolejną wartość z nazwą katalogu do tablicy $_REQUEST, tak, aby odebrać to na serwerze w skrypcie PHP.

Pytanie kieruję głównie do osób, które miały już do czynienia z tą klasą. Trochę za dużo w niej plików js by umieszczać wszystko tutaj, sam z resztą nie wiem gdzie tego szukać. widzę kilka funkcji powiązanych z kasowaniem plików (np: _deleteHandler), jednak nie potrafię zlokalizować miejsca, w którym tworzona jest zmienna w js, która następnie po stronie serwera dopisywana jest do tablicy $_REQUEST
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 27.04.2024 - 12:31