Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Junior Dev w PHP, Rzeczywiste obowiązki / Wątpliwości
IProSoft
post 29.10.2021, 10:48:31
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 479
Pomógł: 97
Dołączył: 6.09.2011
Skąd: php.net :)

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,

Od ponad 10lat prowadziłem własną DG i wychodziło to naprawdę fajnie, zarówno satysfakcja z pracy jak i zarobki były na naprawdę dobrym poziomie jednak kilka błędnych decyzji spowodowało, że zamiast się rozwijać zatrzymałem się w miejscu, a kolejne problemy sprowadziły mnie do parteru z którego nie mogę się podnieść :-)

Przechodząc do rzeczy, chciał bym znaleźć pracę zdalnie jak programista jednak nie mam w tej materii żadnego doświadczenia, a zaszłości z własnego biznesu powodują, że wiary w siebie mam mniej niż zero niestety. Jak do tej pory potrafiłem napisać własny skrypt, wprowadzać modyfikacje w WP, October CMS, Laravelu, czy Kohana, zarówno backend jak i frontend... Napisałem nawet własną wtyczkę pod Chrome, pisałem skrypty w Pythonie czy obsługiwałem instalację i konfigurację VPS. Ogarniałem całkiem sporo rzeczy prowadząc Fanpage, sklep, portale i sprzedając własny skrypt tylko, że to wszystko pod własne dyktando i tak naprawdę, nie do końca uczyłem się tego wszystkiego, a bardziej "ogarniałem" na miarę potrzeb.

Tutaj mam do was wielką prośbę, mianowicie czy mogli byście napisać mi jakieś konkretne zadania i obowiązki, przykłady kody, modyfikacji jakie zlecane są osobie na takiem stanowisku ? Jak to wygląda w rzeczywistości, konkretne zadania i być może końcowy efekt jak powinno to wyglądać ?

Nie wiem czy dobrze opisuję to co myślę ale mam nadzieje, że nikt mnie nie wyśmieje :-)


--------------------
Manual prawdę Ci powie.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 12.05.2024 - 01:38