Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Program partnerski Bankiera - modyfikacja
wiciu010
post 26.07.2009, 14:17:30
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 195
Pomógł: 0
Dołączył: 29.04.2007

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Chcę stworzyć stronę finansową opartą o system partnerski Bankiera.
Możliwe są dwie metody dostarczania danych:
-przez JavaScript
-dane w XML

Chciałbym, żeby po wyświetleniu produktów finansowych i po kliknięciu w link szczegóły wszystko otwierało się w tym samym oknie tak jak jest to np na stronie www.informatorfinansowy.pl/
Standardowo otwiera się w nowym oknie. Jak to zrobić ? Czy może muszę każdą podstronę przygotowywać ręcznie? Ściągać odpowiednie css ze stron producentów i robić ręcznie ?
Go to the top of the page
+Quote Post
Pawel_W
post 26.07.2009, 14:19:54
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 675
Pomógł: 286
Dołączył: 15.06.2009
Skąd: Wieliczka

Ostrzeżenie: (0%)
-----


mozesz pobierac tekst z bazy danych lub z innego pliku -> include" title="Zobacz w manualu PHP" target="_manual
Go to the top of the page
+Quote Post
wiciu010
post 26.07.2009, 14:25:51
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 195
Pomógł: 0
Dołączył: 29.04.2007

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(Pawel_W @ 26.07.2009, 15:19:54 ) *
mozesz pobierac tekst z bazy danych lub z innego pliku -> include" title="Zobacz w manualu PHP" target="_manual


No niby tak ale żeby móc za pomocą include to o ile się nie mylę to muszę najpierw przygotować każdą podstronę oddzielnie i potem odpowiednią wczytywać. A jak tych produktów finansowych będzie ponad 100 to przygotowanie każdej podstrony zajmie strasznie dużo czasu, trzeba również pościągać css ze strony finansowych np. mbank, goldfinance itd
Go to the top of the page
+Quote Post
mandragorek
post 27.07.2009, 13:53:33
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 18
Pomógł: 2
Dołączył: 9.03.2007

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Ten informatorfinansowy.pl to nie z bankiera jest tylko z yoypartner.pl, oni dają takiego gotowca i tylko sie domene podpina. Jak chcesz robić samemu coś podobnego to najlepiej skorzystać z tych xml-i ktore dają w bankierze. Wyciągasz z nich dane a cały wygląd juz zależy od Ciebie. Nie wiem czy w bankierze też nie umożliwiają przypadkiem postawienia jakiegoś gotowca.
Go to the top of the page
+Quote Post
wiciu010
post 27.07.2009, 22:13:03
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 195
Pomógł: 0
Dołączył: 29.04.2007

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(mandragorek @ 27.07.2009, 14:53:33 ) *
Ten informatorfinansowy.pl to nie z bankiera jest tylko z yoypartner.pl, oni dają takiego gotowca i tylko sie domene podpina. Jak chcesz robić samemu coś podobnego to najlepiej skorzystać z tych xml-i ktore dają w bankierze. Wyciągasz z nich dane a cały wygląd juz zależy od Ciebie. Nie wiem czy w bankierze też nie umożliwiają przypadkiem postawienia jakiegoś gotowca.


Tak właśnie myślałem, żeby wyciągać dane za pomocą xml i owszem mogę je wyciągnąć tyle tylko, że nie da rady wtedy ściągnąć css np takiej podstrony jakiegoś banku tzn można ale wtedy trzeba byłoby dla każdego produktu finansowego robić oddzielnie podstronę więc bez sensu robić 100 podstron bo to żmudne.

Reasumując najlepszym rozwiązaniem będzie zostawienie otwierania w nowym oknie bądź w tym samym oknie za pomocą xml ale bez styli css tylko z własnymi stylami
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 24.09.2024 - 04:43