Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Pierwszy plugin Jqury[in work]
grzes999
post 22.04.2015, 16:02:34
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 305
Pomógł: 29
Dołączył: 5.07.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cześć wszystkim

Ostatnio potrzebowałem skryptu, który pozwoli mi animować menu jak i całą stronę, która została stworzona jako one page.
Nie mogłem niczego co spełniało by moje wymagania znaleść. Dlatego postanowiłem napisać coś własnego. Na razie jest to wersja bardzo beta; ale za wszelkie uwagi odnośnie kodu, sposobu działania bądź nowych elementów mile widziane. Kod jest tutaj: repo

Starałem się tam wszsytko w miarę opisać; język nie najlepszy; ale mam nadzieję, że wszyscy zrozumieją co i jak smile.gif

Demo

Za wszelkie uwagi, sugestie będę wdzieczny, gdy by ktoś chciał pomóc w rozwoju skryptu zapraszam do kontkatu

Ten post edytował grzes999 22.04.2015, 16:03:04
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Janusz1200
post 23.04.2015, 19:47:17
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 110
Pomógł: 6
Dołączył: 19.12.2010
Skąd: Krzyżanowice

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Moim zdaniem przewija się za wolno, przez co widać "smużenie".

Zobacz na pluginy choćby do WP, np tu:

http://unikonf.tk

(jest to na moim kompie w domu, więc nie ma żadnej szybkości i najczęściej jest wyłączone, ale jak Ci się już załaduje, to zobaczysz, jak przewijanie powinno wyglądać).

Po drugie, oczekiwałbym, żeby wszystkie strony wyświetlały się w tej samej konwencji, więc jak klikam "google", to chciałbym mieć stronę (frame, niech będzie) z google z Twoim menu u góry, też wysuwaną, a nie tak - nagle bęc.

Kodu nie oglądałem, nie chce mi się, przy pierdylionie pluginów robić własny, trochę bez sensu.

Ten post edytował Janusz1200 23.04.2015, 19:48:20
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 20.05.2024 - 18:57