Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [PHP]Drag And Drop, Problem z korzystaniem
waw22
post 16.09.2020, 14:53:06
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2
Pomógł: 0
Dołączył: 29.04.2014

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cześć.
Jeśli założyłem temat w niewłaściwym dziale, to bardzo przepraszam, ale przedszkole wydaje mi się najbardziej adekwatnym określeniem mojego poziomu wiedzy wink.gif

Posiadam CRM w Vtigerze (Open Source) i zakupiłem wtyczkę, umożliwiającą wrzucanie plików do poszczególnych rekordów (nie opisuję zasad działania, bo pewnie są wam znane).

U mnie jako admina wszystko działa tak, jak powinno, ale niestety każdy inny użytkownik, którego utworzyłem nie może korzystać z wtyczki.
Korespondowałem z firmą, od której kupowałem wtyczkę, żeby sprawdzili, czy po ich stronie jest OK i podobno problem leży gdzieś u mnie.
Otrzymałem następującą poradę:

We have tried to recreate the issue with multiple conditions. Possible cause is :
User_privilages files are not updating correctly (It may be a write permission issue ). You can simply check this edit / update a non-admin user from user_privilage area, then check the last_update_time of /user_priviages/user_privilage_{user_id}.php file.


Czy ktoś z was może mi wytłumaczyć z języka programistycznego na język Polski, o co może chodzić?

Z góry dziękuję za poświęcenie chwili na zapoznanie się z moim problemem.
Go to the top of the page
+Quote Post
gitbejbe
post 16.09.2020, 17:36:14
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 515
Pomógł: 63
Dołączył: 27.08.2012

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Podejrzewają że plik w którym trzymane są ustawienia uprawnień użytkowników się nie aktualizuje z uwagi na nałożoną blokadę modyfikacji na te pliki. Żeby sprawdzić czy tak faktyczni jest, zmień uprawnienia jakiegoś użytkownika i sprawdź ostatnią datę modyfikacji pliku /user_priviages/user_privilage_{user_id}.php. Jeśli data się zmienia tzn że to nie tutaj leży problem, a jeśli się nie zmieniła to trzeba poszukać w ich kodzie jak modifkują pliki i dodać linijkę: chmod($file, 0777); zaraz przed zamknieciem pliku.

Ten post edytował gitbejbe 16.09.2020, 17:36:46
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 26.04.2024 - 19:21