Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Hej zarejestrowalem domene ,co dalej?
maciejk
post 15.08.2003, 19:42:27
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 72
Pomógł: 0
Dołączył: 7.08.2003
Skąd: czwa

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Zarejestrowalem domene w nask (pl),co mam teraz zrobic gdzie sie to edytuje jak zrobic zeby prowadzila do mojego serwera? Domene mam na nie moich dns. Bo adres serwera mam tyko dostepny w postaci ip i chcialem miec tez taki "normalny" ale nie wiem co mam dalej robić?


--------------------
Czy tak bedzie juz zawsze????
Go to the top of the page
+Quote Post
adwol
post 18.08.2003, 23:51:09
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 691
Pomógł: 0
Dołączył: 6.08.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
Zarejestrowalem domene w nask (pl),co mam teraz zrobic gdzie sie to edytuje jak zrobic zeby prowadzila do mojego serwera? Domene mam na nie moich dns. Bo adres serwera mam tyko dostepny w postaci ip i chcialem miec tez taki "normalny" ale nie wiem co mam dalej robić?

Poproś administratora który utrzymuje Twoją domene o zrobienie Ci odpowiedniego wpisu. Podaj mu jaką chcesz mieć nazwę i ten IP, a on już powinien wiedzieć co dalej trzeba zrobić. smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
switch
post 20.08.2003, 18:50:19
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 55
Pomógł: 0
Dołączył: 19.08.2003

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jeżeli chcesz zmienić domenę na inny serwer przeprowadzasz procedurę podobną do rejestracji. Wypełniasz formularz o zmianę delegatury domeny.
Najpierw zawiadamiasz admina o przeniesieniu domeny na ich serwer. Dopisuje Cię do DNS serwera i możesz przystąpić do zmiany delegatury domeny w NASKU. Poczytaj informacje na stronie NASKU. Przeprowadzałem już również zmianę delegatury u siebie i kilku innych adresach. Nie jest tak strasznie Jeżeli masz wątpliwości to skontaktuj się z NASKIEM. Zawsze udzielano mi tam szybkich odpowiedzi. Miłego wieczoru
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.04.2024 - 18:16