Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [nginx] gubi GET
nospor
post 21.10.2022, 14:55:06
Post #1





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 468
Pomógł: 6300
Dołączył: 27.12.2004




Hejka, mam stara aplikacje ktora wysyla 20 AJAXow na raz. 13 z nich przechodzi ok, 7 zas, zawsze te same, te 7 ostatnich, serwer gubi ich GET - wszystkie parametry ktore powinny byc w $_GET sa zgubione.
Czyli request dochodzi, ale bez parametrow przeslanych w URL. Wszystkie 20 requestow maja te same parametry, roznia sie tylko jedna wartoscia. Kontroler wszystko dziala, tylko ze te nieszczesne $_GET jest puste.

Idzie jakos w NGINX zwiekszych limit requestow ktore moze obsluzyc bez gubienia zawartosci?


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
nospor
post 24.10.2022, 11:27:56
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 468
Pomógł: 6300
Dołączył: 27.12.2004




Dostalem maila od szefa ze niby poprawil te duplikacje w piatek wieczorem. A mi sie nie chce juz tego teraz sprawdzac, a szef ma wolne dzisiaj, a juz placza ze inna robota stoi i doczekac sie na mnie nie moze wink.gif


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 21.05.2024 - 17:42