Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [MySQL][CSS][PHP]Okno POP-UP i rekordy z bazy, Okno POP-UP nie wyciąga każdego rekordu
andrzejlechniak
post 22.07.2019, 18:44:43
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 242
Pomógł: 0
Dołączył: 7.11.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,

Mam taki nietypowy problem.
TESTUJĘ okno POPUP [bez Javascriptu] i wszystko byłoby OK, gdyby nie fakt, że w oknie pop-up jak kliknę wyskakuje mi ten sam wynik - mimo, iż klikam na różne wyniki.
Przykładowo: mam 4 wyniki z bazy. Klikam na pierwszy - i jest OK, potem klikam na 3 - pokazuje mi to samo co w pierwszym, gdy klikam na kolejny - to samo co w 1. Jak to mogę zmienić.
Dodam, że okno POP-up jest bez JS a w samym tym 'oknie' chcę wyciągnąć dane o konkretnym rekordzie. Wszystko zaś roibię w pętli WHILE.

Oto kod [CSS jest OK]:
  1. <a href="#popup1" class="przycisk_rekord">Pokaż</a>


//Okno POP-UP
  1. echo '<div id="popup1" class="overlay">
  2. <div class="popup">
  3. <h2>Here i am</h2>
  4. <a class="close" href="#">&times;</a>
  5. <div class="content">
  6. <p>Thank to pop me out of that button, but now im done so you can close this window - ...<br />
  7. NAZWA - '.$row['nazwa'].' - OPIS - '.$row['opis'].'.</p>
  8. </div>
  9. </div>
  10. </div>';


Ktoś ma może pomysł? Może przeglądarka tak zapamiętuje ostatni lub pierwszy rekord, że nie wyświetla innych?
Proszę o pomoc.
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
nospor
post 23.07.2019, 17:02:44
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 455
Pomógł: 6292
Dołączył: 27.12.2004




To co ci podal leonpro778 to 10 sekund roboty, szczegolnie ze podal ci dokladnie co i gdzie masz zmienic. W czym problem?

Jesli zas naprawde sie upierasz, ze to ma byc na nowej karcie, znaczy ze to ma byc normalna podstrona z info o tym rekordzie. Musisz wiec taka podstrone wpierw zrobic. A czy ja potem bedziesz odpalal w popup czy nie to juz inna sprawa


--------------------

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista
"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 26.04.2024 - 04:45