Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Pytanie o certyfikat, ODA CP
bobens_83
post 20.01.2006, 18:03:28
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 112
Pomógł: 0
Dołączył: 7.11.2005
Skąd: z Czelsy

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam. Czy ktoś z Was ubiegał się o certyfikat ODA? Chciałbym dowiedzieć się jak przygotowywaliście się do egzaminu ORACLE. Czy jest to możliwe żeby przygortować się samemu. Kursy przygotowujące są bardzo drogie (w COMARCH jest to cena 4500 PLN, w samym ORACL-u ceny są również kolosalne) Czy znacie jakieś inne dobre, (tańsze!) kursy lub sposoby do przygotowania się? Czy nauka samemu, z książek wchodzi tutaj w grę? Ile kosztuje pojedynczy egzamin? Pozdawiam.

PS. Mam nadzieje, że post nie zostanie usunięty smile.gif

Ten post edytował bobens_83 20.01.2006, 18:16:20
Go to the top of the page
+Quote Post
SongoQ
post 20.01.2006, 19:12:51
Post #2





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 923
Pomógł: 9
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Rzeszów - studia / Warszawa - praca

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Sam kurs, gdzie nawet mowia ze jest przygotowaniem do egzaminu nie daje Ci tej wiedzy aby zdobyc certyfikat (odnalezc sie w tej dziedzinie). Wazne i tak jest samemu dazenia do wiedzy, kurs jest uzypelnieniem Twojej wiedzy a zarazem sprawdzenia co umiesz a czego nie.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post
Method
post 3.02.2006, 12:04:01
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 177
Pomógł: 6
Dołączył: 14.01.2003
Skąd: Warszawa

Ostrzeżenie: (10%)
X----


popieram mojego przedmowce nie papier czyni specem. Fakt napewno pomaga. Oczywiscie ze sa kursy z oracla duzo tansze. najlepiej popytac na uczelniach np na pjwstk cos kolo 1200 - tylko trzeba bylo byc chba studentem. nie pamietam. zajrzyj na stronke http://www.acs.pjwstk.edu.pl/ tam powinno wszystko byc napisane.

co do samego zaliczania certyfikatow to najlepiej zrobic tak - zakupic dobra knige przeczytac ja uwaznie kilka razy, przecwiczyc nie zrozumiale rzeczy po czym wejsc do bibioteki jak emule smile.gif tam znajduja sie teskingi wraz z odpowiedziami. przerobic ich ile sie da, zapisujac sie przy okazji na egzamin bo sie troszke czeka.


powodzenia


--------------------
"zycia nie mierzy sie liczba oddechow,
ale liczba chwil, ktore zapieraja dech w piersi"
Go to the top of the page
+Quote Post
bobens_83
post 18.02.2006, 00:40:41
Post #4





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 112
Pomógł: 0
Dołączył: 7.11.2005
Skąd: z Czelsy

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Czy orientujecie sie ile kosztuje egzamin?

Poki co jestem na etapie nauki C++, bo z tego co wiem warto znac C++ czy JAVE i to polaczyc z Oraclem. Czy ta teza jest prawdziwa? Czy jest jakas literatura ktora traktuje o C++/JAVA + ORACLE (cos na zasadzie Vademecum php + MySQL). Szperalem w necie i w empikach i nie ma nic takiego.

Prosze sprostujcie moj swiatopoglad w tym temacie jesli jest nieco zwihrowany aarambo.gif

PS. Method dzieki za link, chwilowo czesc o Oraclu nie dziala ale jak tylko sie pojawi to na bank skorzystam.
Go to the top of the page
+Quote Post
SongoQ
post 18.02.2006, 08:06:44
Post #5





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 923
Pomógł: 9
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Rzeszów - studia / Warszawa - praca

Ostrzeżenie: (0%)
-----


120 €. Po info dzwon do ORACLE.

Cytat
Szperalem w necie i w empikach i nie ma nic takiego.
To cos zle szperales, ksiazek jest tysiace, do wyboru do koloru.


--------------------
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 13.06.2024 - 20:52