Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> [www] klisza.com - galeria
GrZeCh
post 26.05.2004, 21:05:03
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 14
Pomógł: 0
Dołączył: 10.05.2004
Skąd: Lubuskie / Gorzów Wlkp

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam!
Prosilbym was abyscie zerkneli pod adres: http://klisza.com. Galerie prowadze od prawie roku. Od jakos tygodnia ma ona adres podany w temacie. Wczesniej byl nim http://g-a-l-e-r-i-a.com ktory bedzie dzialac do sierpnia ale w zwiazku z bardzo denerwujacym jego wpisywaniem do przegladarki postanowilem go zmienic smile.gif. Zmieniajac domene chcialem aby ona czemus w galerii odpowiadala wiec no zmienilem troszke jej wyglad i jak juz pisalem na poczatku prosilbym o ocene. Co sama galeria daje? W sumie to samo co wszystkie inne czyli miejsce na wlasne zdjecia a takze wlasna poddomene ktora dziala odrazu po rejestracji i po wpisaniu jej do przegladarki pokazuja sie tylko zdjecia wgrane przez dana osobe (obojetnie do ktorej kategorii ta osoba wgrala te zdjecia). Przyklad: http://grzech.klisza.com.

Z gory dzieki i pozdrawiam


--------------------
foto-grafik.pl
Go to the top of the page
+Quote Post
Bakus
post 27.05.2004, 00:22:28
Post #2


Administrator serwera


Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 909
Pomógł: 0
Dołączył: 12.08.2003
Skąd: /var/www/wroclaw.php

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Stronka niezła, ale... tło (imitacja klatek filmu) powinno być nie ruchome, bo można dostać oczopląsy przewijając tę stronę...
Poza tym schemat forum jest nie najlepszy... zmień go na podobny do strony... jeżeli już nie identyczny, to chociaż ciemny...


--------------------
Powrót do przeszłości :)
Go to the top of the page
+Quote Post
GrZeCh
post 27.05.2004, 07:52:50
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 14
Pomógł: 0
Dołączył: 10.05.2004
Skąd: Lubuskie / Gorzów Wlkp

Ostrzeżenie: (0%)
-----


tak .. zgadzam sie .. za forum sie jeszcze nie zabieralem bo od sierpnia zeszlego roku tam nikt nie zajrzal smile.gif dlatego nie byl to dla mnie priorytet .. dodalem pare dni temu ankiete i poki co 4 osoby zaglosowaly na Tak i 1 na nie dla forum wiec prawdopodobnie w ciagu 1-2 tygodni sie za to wezme. Dzieki

Pozdrawiam


--------------------
foto-grafik.pl
Go to the top of the page
+Quote Post
invx
post 27.05.2004, 16:00:41
Post #4





Grupa: Zablokowani
Postów: 655
Pomógł: 0
Dołączył: 28.11.2003
Skąd: Zagórz

Ostrzeżenie: (80%)
XXXX-


Podpisy pod obrazkami strasznie nieczytelne, a-hover jak juz robisz to run go konsekwentnie taki sam, a teraz w "najpopularniejsze zdjecia i nowe zdjecia" rozni sie od reszty, pasek przewijania przedobrzony, strzalki nie widac. Stopka strony za dluga, to nie jest tablica ogloszen. O forum nawet nie wspomne, wyglada jak nie z tego serwisu. 4/10


--------------------
RCXcms
www.rcx.prv.pl
Pierwszy polski w pełni zintegrowany system portal
Go to the top of the page
+Quote Post
halfik
post 2.06.2004, 14:03:02
Post #5





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 259
Pomógł: 0
Dołączył: 17.05.2003
Skąd: Nysa

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Ladnie skomponowana jako calosc, cacy. A i te klatki po bokach nie koniecznie musza byc nieruchome. Tak jak jest moze nawet byc, w koncu w rzeczywistosci one zasuwaja... tongue.gif A co do forum, to na macierzystej stronie phpbb widzialem kiedys design, ktory by mogl tutaj pasowac po kilku naprawde drobnych zmianach kosmetycznych.

Generalnie site jest ladny. Za design: 8.5/10
A zawartosci merytorycznej nie bede ocenial tongue.gif


--------------------


"Nie wiedziałem tylko, że Bóg też był na grzybach, gdy majstrował przy wszechświecie" (Janusz Wisniewski)
dev: gazeta.ie
Go to the top of the page
+Quote Post
GrZeCh
post 2.06.2004, 15:31:59
Post #6





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 14
Pomógł: 0
Dołączył: 10.05.2004
Skąd: Lubuskie / Gorzów Wlkp

Ostrzeżenie: (0%)
-----


a dziekuje .. w ogole forum jest przeze mnie nietkniete od juz prawie roku bo nie wiem czy ono jest w ogole potrzebne .. wydaje mi sie ze aby forum funkcjonowalo to musi byc wiecej uzytkownikow .. wiec z czasem odpowiedz na pytanie: "czy forum jest potrzebne?" samo przyjdzie .. co do tych dziurek w "kliszy" po obu stronach to tez jestem zdania ze jednak powinny byc ruchome .. rozumiem to w takim sensie ze klisze sie tak jakby przewija w dol ..

P.S. Tak sie jeszcze zastanawiam czy w ogole losowych zdjec nie wywalic ze strony glownej i nie przeznaczyc im oddzielnie calej strony. To by bylo cos ala kalejdoskop (tyle ze w kalejdoskopie pojawiaja sie tylko zdjecia bez oceny).


--------------------
foto-grafik.pl
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 27.04.2024 - 18:13