Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Łatwa integracja z wordpressem, + z własną rejestracją
Tho
post 9.08.2011, 19:22:53
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 155
Pomógł: 0
Dołączył: 26.07.2011

Ostrzeżenie: (20%)
X----


Planuję postawić mini portal - wordpress + forum(właśnie, jakie polecacie?), może nie mieć wielu funkcji, bajerów niepotrzebnych, ważne jest to by seo działało tam sprawnie i była rejestracja (prosta tabela users) którą można łatwo zintegrować z wordpressem i phpmailer'em, bo polecono mi go do witania użytkowników, ale z tego co widzę nie dodaje on do bazy użytkownika(wraz z hasłem) a tylko jego mail, tak?

Jak więc zrobić, by użytkownik rejestrował się raz, w możliwie najprostszy sposób: nick e-mail, a hasło w wiadomości powitalnej wysyłane, wraz z informacją: "tych danych możesz użyć do logowania na portalu i forum" - ważne żeby to było prawdą, trzeba to jako skompilować. smile.gif

Można to streścić tak: Rejestracja w podstronie "start.php" która zakładała by konto z tymi samymi danymi w głównej tabeli "users" + na forum i portalu.

Więc jak?

Chcę to zaplanować jak najlepiej, bo nie chcę na samym początku jakiegoś głupiego błedu palnąć, by później musieć się z tym męczyć.

Możliwe że jestem w błędzie, jeszcze nie zacząłem, więc jeśli w którymś miejscu wyczuwacie błąd logistyczny - proszę mnie poprawić wink.gif .

Sprawa dla mnie naprawdę bardzo pilna, więc będe niesamowicie wdzićzny za każdą radę.

Czyżby nikt nie wiedział, czy poprostu lenistwo? smile.gif

Nalegam, proszę o jakąś radę! wink.gif

Ten post edytował Tho 9.08.2011, 16:04:52
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 3.06.2024 - 18:03