Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 1 Pomógł: 0 Dołączył: 19.11.2005 Ostrzeżenie: (0%)
|
Witam, mam zadanie na informatyke, musze napisac cos zeby mi obliczalo NWD. Znalazlem cos takiego:
Niestety niebardzo wiem z której strony to ugryzc, bo w php jestem zielony. Moglby mi ktos napisac za co jest odpowiedzialna poszczegolna linijka kodu? W kursach owszem, moze i jest to napisane, ale trzeba by bylo sie przebrnac w nich przez tony tekstu ktoru mnie nie interesuje, a na to czasu niestety nie mam. (IMG:http://forum.php.pl/uwaga.gif) ~mike_mech |
|
|
|
marek18 najwiekszy wspolny dzielnik - nwd 19.11.2005, 20:39:29
strife Witam, wymyśliłem coś takiego, ale wiem że to nie ... 19.11.2005, 21:31:46
dtb prosta funkcja, a tak kombinujecie:
[PHP] pobierz... 19.11.2005, 22:48:01 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 23.06.2026 - 03:09 |