Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [php] System szablonów RainTpl nie jest już aktualizowany?, Przejśc na inny czy trwać w tym co jest?
luis2luis
post 4.03.2017, 15:42:15
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 190
Pomógł: 0
Dołączył: 25.11.2015

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam.

Zbudowałem kilka stron internetowych na systemie szablonów RainTpl, (od 6-7 lat). Wersja, którą używam to RainTPL 2.7.2, nie aktualizowana od kilku lat. Strona internetowa projektu już nie istnieje, jest tylko na github.com podobno aktualizowana przez przypadkowe osoby.

Co radzicie dalej z tym fantem?

Przechodzić na inny system szabonów? czy olać sprawe jeszcze czekac 5 lat az nie będe mogl przejsc na kolejne wersje php 7.x? :evil: Albo ktoś wynajdzie dziurę i załatwi mnie na cacy. Funkcjonalnośc tego mechanizmu w pełni mnie zadawala.

Może wiecie, czy ktoś na własną rękę nie dokończył RainTPL w wersji 3.0? Skrypt zapowiadał się dużo lepiej od wersji 2.x
Internet jest pełen skrajnie przeciwnych informacji. Widziałem bardzo dużo krytyki systemu Smarty, który wiele osób uznaje jako "stary i do tego moloch". :/ z innymi też różnie bywa :/

Jakie są Wasze doświadczenia?

Proszę o podpowiedź.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 24.07.2025 - 16:36