Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Implementacja płatności
wilku00
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 22
Pomógł: 0
Dołączył: 4.10.2013

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam. Obecnie pracuję nad stroną, zwykłą wizytówką ( html, css, js ), która za zadanie miałaby promować tam dany produkt. W witrynie miałyby się pojawić cenniki, które pośredniczyłyby w sprzedaży oraz odsyłały do formularzy. Teraz mam pytanie, jak podpiąć płatność do tej strony?

Ogółem działanie wyobrażam sobie tak, że klient wciska "Kupuje" w dany cennik i przenosi go do formularza, mogłoby być ich kilka aby każdy był przypisany pod dany produkt ( będzie ich 3 ). Po wypełnieniu formularza, przenosiłoby klienta do danej płatności aby wykonać tą czynność. Teraz mam pytanie, czy jest taka w ogóle możliwość aby połączyć tą płatność za pomocą formularza np. Odsyłającego zapytanie za pomocą pliku PHP do przelewów24 czy PayU ( co wybrać? )

Wiem, że istnieje dokumentacja obu płatności, ale trudno mi z tego cokolwiek wyciągnąć. Więc proszę was o zrozumienie i pomoc w tej sprawie.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 15.09.2025 - 08:37