Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> background-image w mail(), brak tła.
evilpr0
post 9.10.2011, 23:22:02
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 19
Pomógł: 0
Dołączył: 10.03.2011
Skąd: Glasgow

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witajcie. Zrobiłem w PHP + JS skrypt rejestracji na serwer, ogólnie za wysłanie mail'a odpowiada sam PHP, ale mam pewien problem. Gdy próbuję wysłać email, za pomocą takiego kodu:

  1. if(isset($_POST['Rejestracja'])) {
  2.  
  3. $Nick = $_POST['Nick'];
  4. $Email = $_POST['Email'];
  5. $Haslo = MD5($_POST['Haslo2']);
  6. $Header = "From: noreply@stateandreas.pl <moj@mail.pl>".PHP_EOL;
  7. $Header .= "MIME-Version: 1.0".PHP_EOL;
  8. $Header .= "Content-type: text/html; charset=utf-8".PHP_EOL;
  9. $Aktywacja = md5(''.md5($Nick).''.md5($Haslo).''.md5($Email).'');
  10.  
  11. $Wiadomosc = "
  12. <body link=\"#fff\" vlink=\"#fff\" alink=\"#fff\">
  13.  
  14. <div style=\"background-image: url('http://evilpro.pl/stateandreas/images/Email.png'); background-repeat: no-repeat; height: 600px; width: 500px;color: #FFF; text-shadow: 1px 1px 2px #000; margin-left: auto; margin-right: auto; padding-top: 150px; text-align: center;font-family: \"Arial\";font-weight: bold;\">
  15. Witaj ".$Nick."!<br />
  16.  
  17. Otrzymałeś tą wiadomość, ponieważ zarejestrowałeś się z tym adresem e-mail<br /> w serwisie State Andreas! <br />
  18. Aby aktywować konto wystarczy, że <br />klikniesz na link poniżej!
  19. <br /><br />Twój link aktywacyjny: <br /><br /><a href=\"http://evilpro.pl/stateandreas/index.php?aktywacja=".$Aktywacja."\" style=\"background-color: #000;padding: 10px;border: 1px solid #FFF;\">LINK DO AKTYWACJI KONTA</a>
  20. <br /><br /><br />
  21. <table style=\"color: #FFF;margin-left: auto;margin-right: auto;\" width=\"50%\">
  22. <tr><td>Twój nick:</td> <td>".$Nick."</td>
  23. <tr><td>Twoje hasło:</td> <td>".$_POST['Haslo2']."</td>
  24. </table>
  25.  
  26. <br /><br /><br /><br /><br /><div style=\"font-size: 12px;\">Życzymy miłej gry <br />w naszym serwisie!<br />State Andreas.</div>
  27.  
  28. </div>
  29.  
  30. </body>
  31. ";
  32.  
  33. mysql_query("INSERT INTO `Uzytkownicy` (`ID`, `Nick`, `Email`, `Haslo`, `Potwierdzono`, `Kod`) VALUES ('NULL', '".$Nick."', '".$Email."', '".$Haslo."', 0, '".$Aktywacja."')");
  34. mail($Email, 'Aktywacja konta State Andreas.', $Wiadomosc, $Header);
  35.  
  36. echo '<div class="Wiadomosc_Reg">Na Twój E-mail została wysłana wiadomość z <br /> kodem potwierdzającym Twoją rejestrację. <br /> Otwórz ją i kliknij w link, aby aktywować konto.</div>';
  37.  
  38. }
  39.  
  40. ?>


Email się wysyła, jednak pomija kilka styli dodanych do div'ów.. pomijane style to: background-image i font-weight. Nie mam pojęcia dlaczego są one pomijane, gdy wrzucałem background-image, używałem około trzech innych linków aby to sprawdzić. Robi się to jakoś inaczej czy coś? Co tworzy problem? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam, Evil.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 11.06.2024 - 04:47