Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 22 Pomógł: 0 Dołączył: 15.11.2010 Ostrzeżenie: (0%)
|
Witam,
wkleiłem kod tej http://coffeescripter.com/code/ad-gallery/ galerii na swoją stronę i działa. Mam kod w php, który dodaje zdjęcie do folderu, w którym są te wszystkie zdjęcia w galerii. Problem polega na tym, że dodane zdjęcie się nie wyświetli w galerii, gdyż w kodzie html galerii trzeba dodać odpowiedni kod. Przykład: - to jest kod galerii odpowiedzialny za wyświetlanie zdjęć:
i na przyklad jak dodam czwarte zdjęcie do gal to się nie wyświetli bo nie ma tych linijek: Kod, który jest odpowiedzialny za dodawanie zdjęć to ten:
Jeśli chodzi o to to jest to pole 'description w bazie danych. I to co wpiszemy w tym polu ma się wyświetlać w kodzie galerii: Ten tekst z pola description pojawia się na tym białym małym polu pod zdjęciem, widoczne tutaj: http://coffeescripter.com/code/ad-gallery/ Jeśli chodzi o "images/thumbs/t3.jpg" to nazwa t3 odnosi się do miniaturek, też nie wiem jak to rozwiązać, podobnie jak usuwanie zdjęć. Z usuwaniem zdjęć trzeba będzie kasować kod html. Byłbym serdecznie wdzięczny gdyby ktoś rozwiązał mój problem. |
|
|
|
mr_Bart [HTML][MySQL][PHP]Dodawanie zdjęć do galerii - problem 24.05.2011, 09:46:25
kadlub skoro masz dodawanie zdjęć w php do jakiegoś fold... 24.05.2011, 09:51:49
mr_Bart Właśnie chodzi o to, że nie wiem jak napisać taką ... 24.05.2011, 10:12:39
kadlub http://php.net/manual/en/function.readdir.php 24.05.2011, 10:19:59 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 24.12.2025 - 15:40 |