Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Podkomentarze (odpowiedzi do komentarzy)
klusekman
post 19.08.2010, 18:21:47
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 54
Pomógł: 0
Dołączył: 22.01.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Hmm... zastanawiam się jak to zrobić. Tabelę w mysql sobie zaprojektowałem z takimi kolumnami: id, idnad(id komentarza nadrzędnego), element (element komentowany), tresc, idusera, data.

I teraz do głowy mi przychodzi żeby do każdego komentarza robić formularz, ale coś mi to się nie wydaje żeby to był dobry pomysł:
  1. <form name="komentarz" action="komentuj.php" method="POST">
  2. <input type="hidden" name="nadid" value="12" />
  3. <input type="hidden" name="idelementu" value="34" />
  4. <input type="text" name="tresc" />
  5. <input type="submit">
  6. </form>


Atrybut nadid byłby inny przy każdym formularzu, a jeżeli komentarz ma być poprostu komentarzem do elementu, a nie odpowiedzią na komentarz to dałbym tam 0. Formularz by się pojawiał klikając w odpowiedz pod komentarzem (java script). Tylko trochę dziwne mi się wydaje robienie oddzielnych formularzy do każdego komentarza. Co o tym sądzicie? Nic oprócz php i html i trochę podstaw js nie umiem.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 14.08.2025 - 09:21