Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 6 Pomógł: 0 Dołączył: 30.08.2002 Skąd: rzeszow Ostrzeżenie: (0%)
|
Mam sobie tabelke w ktorej mam wyswietlik pola alfabetycznie ni i mam polskie snaki na poczatku np Ł czy Ś i rekory zaczynajace sie na te litery /ploskie/ sa wyswietlanie na samym koncu a ja chce zeby ł bylo po l a nie na koncu jak to mam zrobic .
pzdr zwirek (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/tongue.gif) |
|
|
|
zwirek charset + language 19.12.2002, 15:07:32
msulik Było ;P http://forum.php.pl/viewtopic.php?t=116 20.12.2002, 01:08:10 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 27.06.2026 - 23:00 |