Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [CSS][HTML]Menu jako DIV o podanym obramowaniu
_chris_
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 45
Pomógł: 0
Dołączył: 19.08.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam ponownie
Jako że już uzyskałem dzisiaj idealną odpowiedź na moje jedno z pytań, proszę was o poradę. Mam w szablonie php-fusion (tabelka) zrobione panele w taki sposob:
(IMG:http://chrisu.home.pl/menu.png)

Przerabiam szablon na joomle. Chciałbym aby menu widoczne po prawej i po lewej wlasnie tak wygladaly. Wiadomo ze moga miec różne długości i rozmiary. Posiadam obrazki każdego rogu i każdego boku czyli w sumie 8. Tu jest oryginał strony: http://chris.vot.pl Nie proszę koniecznie o rozwiązanie, ale chociaż o wskazanie właściwej drogi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Z góry dzięki!

Ten post edytował _chris_ 19.01.2012, 21:11:35
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
_chris_
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 45
Pomógł: 0
Dołączył: 19.08.2011

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Wiem że się rozjeżdżają dlatego też chcę to poprawić teraz tak żeby było ok!

Firebuga mam zainstalowanego często korzystam, no jednak nie bardzio wiem jak przenieść tabelke na diva. Tam jest tabelka i powkładane tła. Przecież nie będę 9 divów zamieszczał (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 8.10.2025 - 23:44