Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Kinect
zordon
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 358
Pomógł: 78
Dołączył: 4.11.2008
Skąd: Kraków

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Interesuje mnie czy ktoś korzystał z kinecta do XBoxa.
Z racji zawodu przydałoby mi się trochę więcej ruchu i ciekaw jestem czy faktycznie ta zabawka to takie przyjemne z pożytecznym.

Jeśli ktoś miał styczność proszę o jakieś opinie, ciekaw jestem czy faktycznie jest to taka frajda, czy kinect nie myli się, przez co podejrzewam całą zabawę szlag by trafił.
Jak wygląda sprawa nie tyle gier co "kursów" na to? Interesuje mnie fitness, taniec(żona), czy sztuki walki - jest to coś warte czy chwyt marketingowy?

Ten post edytował zordon 2.12.2011, 08:49:53
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
batman
post
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 2 921
Pomógł: 269
Dołączył: 11.08.2005
Skąd: 127.0.0.1




Po pierwsze Kinect przez jedno N.

A teraz odnośnie pytania. Kinect jest rewelacyjny na spotkanie ze znajomymi przy browarze. Przy takim Dance Central zawsze ktoś zrobi z siebie łamagę (w pozytywnym znaczeniu tego słowa). Jednak nie ma mowy, aby zastąpił ruch na świeżym powietrzu (lub w ogóle na powietrzu). Jeśli już upierasz się, żeby ruszać się do szklanej kuli, to zainteresuj się grą Your Shape Fitness Evolved.
Poza samą zabawą Kinect doskonale sprawdza się jako kontroler do nowego dashboardu Xboxa oraz pozwala prowadzić wirtualne spotkania (udawane spotkanie ze znajomymi z drugiego końca świata). Na dokładkę pozostaje jeszcze Kinect SDK dostępne dla Windowsa i nieoficjalne SDK na Windowsa i inne platformy.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 27.12.2025 - 00:41