![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 654 Pomógł: 121 Dołączył: 27.10.2007 Skąd: Poznań, Łódź Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Ostatnio w ofercie Helion znalazłem książkę o Zend Framework autorstwa Włodzimierza Gajdy. Jako, że jest to nowość nie ma jeszcze żadnych opinii i dlatego chciałbym zapytać Was czy mieliście okazję już się z nią zapoznać i możecie wystawić jej opinię?
link: Zend Framweork - Włodzimierz Gajda Pozdrawiam |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Newsman Grupa: Moderatorzy Postów: 2 033 Pomógł: 290 Dołączył: 21.12.2007 Skąd: Łódź ![]() |
@askone, pełna racja, ale akurat pojawiła się potrzeba i muszę ogarnąć ZF-a jak najszybciej. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
|
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 4 340 Pomógł: 542 Dołączył: 15.01.2006 Skąd: Olsztyn/Warszawa Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
@askone, pełna racja, ale akurat pojawiła się potrzeba i muszę ogarnąć ZF-a jak najszybciej. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Zawsze jest manual i tutoriale online. Też w miarę szybko musiałem ogarnąć zenda i jakoś to poszło. Dużo na forum można ciekawych rzeczy się dowiedzieć czytając dział framework. |
|
|
![]()
Post
#4
|
|
Newsman Grupa: Moderatorzy Postów: 2 033 Pomógł: 290 Dołączył: 21.12.2007 Skąd: Łódź ![]() |
Zawsze jest manual i tutoriale online. Też w miarę szybko musiałem ogarnąć zenda i jakoś to poszło. Dużo na forum można ciekawych rzeczy się dowiedzieć czytając dział framework. Tak, masz całkowitą rację. Ale w moim przypadku (podkreślam - moim) tempo przyswajania nowej wiedzy z książki jest większe, niż z tutoriala online .Dlatego akurat w tym przypadku zdecydowałem się na zakup (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Powód edycji: [blooregard]:
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 12.10.2025 - 18:25 |