Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [PHP]Sesja Cannot send session cookie - headers already sent by
bezimienny997
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 47
Pomógł: 1
Dołączył: 23.07.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam,
po męczarniach ze strona, postanowiłem w koncu wrzucić ją na hosting lh.pl. Skopiowałem wszystko, skonfigurowałem bazę itd. , ale.. podczas odpalania np. edycji strony kontaktowej wywala mi:
"Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/platne/conix/public_html/admin/edytuj_kontakt.php:13) in /home/platne/conix/public_html/admin/edytuj_kontakt.php on line 38"

Przy czym linijka 38 to session_start();
Zacząłem więc szperać w necie, szukać rozwiązania. Pierw wyczytałem, że coś z kodowaniem, więc zmieniłem na utf-8, ale nic. Potem, ze trzeba pliki zapisać bez "BOM", więc sciagnalem notepada i przekonwertowałem, nadal nic. Jeszcze opcja z ob_start i ob_end_flush();, ale to też nic nie dało.
Co może być przyczyną błędu i jak to naprawić?
P.S Dawałem session_start(); na początek strony, ale również nie pomogło.
Pozdrawiam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
peter13135
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 447
Pomógł: 191
Dołączył: 26.03.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


skoro ten błąd jest w 38 linii, to pewnie powyższy plik includujesz do innego - może w nim coś wyświetlasz przed inkludowaniem ?
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Closed TopicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 10.10.2025 - 07:42