![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 70 Pomógł: 5 Dołączył: 11.09.2007 Skąd: Kielce Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam. Mam taki mały problem, ale zależy mi na czasie, żeby jak najszybciej to rozwiązać. Próbowałem od wczoraj i nie mogę dać sobie z tym rady.
Problem jest następujący. Miałem założone konto na az.pl i tam wykupioną domenę (movers.com.pl), a hosting był na webparku. Postanowiłem przenieść hosting również na az.pl. Niestety założyłem nowe konto i teraz na az.pl mam dwa konta: - konto z hostingiem i domyślną domeną hostingXXXX.az.pl - konto gdzie jest domena movers.com.pl I chciałbym żeby domena movers.com.pl pokazywała na ten hosting. Co mam zrobić bo się już zamieszałem. Z góry dzięki za pomoc (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 70 Pomógł: 5 Dołączył: 11.09.2007 Skąd: Kielce Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
No chyba nie tylko trzeba DNS'y zmienić? Bo to zrobiłem już wczoraj. W domenie ustawiłem DNS'y: ns10.az.pl i ns11.az.pl. I teraz jak wejdę na www.movers.com.pl to pisze że jest zła konfiguracja. Obstaję że to muszę w hostingu jeszcze coś ustawić. Wszedłem więc w cPanel dla konta hostingowego, dodałem (zaparkowałem) domenę movers.com.pl. Czy to co zrobiłem powinno być dobrze? Bo o godz. 17 będzie konfiguracja zmieniona i chciałbym żeby to już dobrze się wszystko ustawiło. Dzięki za pomoc (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 5.10.2025 - 05:51 |