![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 15 467 Pomógł: 1451 Dołączył: 25.04.2005 Skąd: Szczebrzeszyn/Rzeszów ![]() |
Będę sklecał prezentację na koło naukowe, pod wpływem pewnych wydarzeń nóż mi się w kieszeni otworzył i doszło do wyboru tematu poświęconego przyczynom, dla których ciężko jest firmom zrekrutować dobrego programistę i poszukiwania ciągną się tygodniami.
Oczywiście ten wniosek jest na podstawie moich doświadczeń oraz rozmów z osobami, dla których to dzień powszedni. Mam do Was, bardziej doświadczonych ode mnie, pytanie - jakich kompetencji brakuje kandydatom na programistów PHP? Typu frameworki, jakieś konkretne biblioteki, znajomość technologii, czy inne. |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 2 885 Pomógł: 463 Dołączył: 3.10.2009 Skąd: Wrocław Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Wszystko fajnie, tylko najczęściej jest tak, że te wszystkie bonusy są już wymienione bezpośrednio w ofercie pracy w mniej lub bardziej szczegółowy sposób. O te szczegóły zawsze można dopytać już w trakcie tzw. postępowania rekrutacyjnego. Podanie oczekiwań płacowych imo nie jest złym pomysłem pod warunkiem, że potrafimy obiektywnie wycenić swoją pracę. Jeśli rekruter je zignoruje, a firma jest zainteresowana kandydatem, to zawsze masz argument, że podałeś takowe oczekiwania i nie rozumiesz, skąd taka rozbieżność. W Mostostalu mógłbyś zażądać kawałka mostu albo ileś tam ton czy kilo surówki (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 14.10.2025 - 03:35 |