Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [Java][PHP]Jak wstawić kod Java przez formularz do bazy.
jackjack
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 7
Pomógł: 0
Dołączył: 22.09.2009

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam
Stworzylem system dodawania newsow i artykulow na strone. Dodam, ze rarazie opcje dodawania bede mial tylko ja wiec kwestie zabezpieczen dodawanej tresci na razie pomijam. Chce aby obrazy ktore wstawiam dodajac w polu formularza obraz jako link po kliknieciu wywolywaly nowe okno, takie powiekszenie. Jednak kiedy proboje dodac przez formularz ponizszy kod nie dopisuje mi tego do bazy. Skrypt dziala ok poniewaz kiedy wstawiam inna tresc tzn tekst bez kawalkow kodu dodaje go bez problemow.
Probuje wstawic cos takiego do formularza:
  1. <div id="viki_1"><a href="" onClick="okno('images/viki_1b.jpg',640, 480); return false"></a></div>


Jak rozwiazac ten problem lub czy istnieje inny sposob na dodawanie obrazow przez formularz?

Pozdrawiam
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
konrados
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 623
Pomógł: 79
Dołączył: 16.01.2008

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat
To czego jeszcze oczekujesz? Nie wystarczy, że PDO jest szybsze, bezpieczniejsze, "przenośne", nowoczesne?


Miałem nadzieje na takie trickowe funkcje jakie widziałem w pewnej klasie-wrapperze mysql, jak np. budowanie zapytań (where, update set...) na podstawie zapodanych arrays. I w ogóle też na rzeczy, na które sam bym nie wpadł (bo na to budowanie zapytań na podst. arrays bym sam nie wpadł - mam za mały staż w php/sql).

No ale faktycznie, trzeba się wziąć, mam nadzieję, że przekształcenie moich aktualnych skryptów nie będzie zbyt bolesne/czasochłonne (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 3.10.2025 - 04:26