Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 439 Pomógł: 0 Dołączył: 3.06.2010 Ostrzeżenie: (50%)
|
Mam stronę, na której do elementu div generowany jest kod z funkcji ajaxowej, jak uruchomie w przeglądarce funkcję pokaż źródło na wygenerowanej już stronie w bloku nic nie ma, czy ktoś wie dlaczego? Albo co zrobić żeby źródło było widoczne w komplecie tak jak widać stronę?
|
|
|
|
![]() |
Post
#2
|
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 4 362 Pomógł: 714 Dołączył: 12.02.2009 Skąd: Jak się położę tak leżę :D |
A jak Ty chcesz widzieć kod czegoś, co w momencie wyświetlania strony jeszcze nie istnieje? Nie zobaczysz pełnej wersji Źródła. Możesz jedynie poskładać do kupy wszystko co na stronie z wywołaniami ajaxowymi. A dane zapewne są jeszcze po stronie przeglądarki przez JS obrabiane, więc musiałbyś mieć przeglądarkę, która najpierw wszystko ściągnie, potem wszystko obrobi i dopiero na koniec wygeneruje źródło. W sytuacji gdy masz skrypty AJAX+lokalne JS, takie źródło potrafi się zmieniać nawet kilkanaście razy na sekundę, w zależności co skrypty robią. Wystarczy, że zmieniają kolor tła lub tekstu i masz kichę.
Wystarczy Ci, że będziesz wiedział co w tle AJAX robi i monitorował to oraz same skrypty. Dzięki temu dowiesz się co idzie do oraz z serwera i to przechwycisz, przeanalizujesz skrypt odbierający te dane i jesteś w domu... |
|
|
|
borpaw Widok źródła generowanego kodu 16.11.2010, 15:06:51
phpion Użyj dodatku do Firefoxa o nazwie Firebug - bardzo... 16.11.2010, 15:09:24
borpaw mam stronę zbudowaną całkowicie na ajaxie i nie wi... 16.11.2010, 15:30:45
phpion W takim razie wdepnąłeś. Tak to jest, gdy pakuje s... 16.11.2010, 15:39:04 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 27.12.2025 - 07:36 |