Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Account Maker
mrtepes
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 8
Pomógł: 0
Dołączył: 24.10.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam, powiem szczerze, że nie mam pojęcia na czym polega programowanie w php.
Potrzebuję skrypt php + formularz, który będzie dodawał dane do bazy mysql. Ma to wyglądać mniej więcej tak:
link do tego pliku sql:
http://www.filefront.../db_account.sql
Lokalizacja tego pliku u mnie to: /home/mrtepes/DB__
w tabeli t_account ma wpisywać dane:
W kolumnie accountid ma wpisywać które to konto z kolei jest zakładane (np. pierwszy wysłany formularz wprowadzi 1, drugi 2 itd.)
w kolumnie name ma wpisywać login podany przy rejestracji
w kolumnie pwd haslo w md5
w kolumnie pw2 haslo w normalnej formie.
Może się znajdzie ktoś kto by mi wytłumaczył jak zrobić stronę internetową z takim skryptem? Same pola do wpisania loginu i hasła i nic więcej, tak żeby wszystko fajnie działało i wprowadzało dane do bazy. Jeśli trzeba będzie to mogę podać więcej danych.
Z góry przepraszam jeśli zrobiłem coś wbrew regulaminowi forum.

Ten post edytował mrtepes 24.10.2010, 17:04:13
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
mrtepes
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 8
Pomógł: 0
Dołączył: 24.10.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Na maszynie wirtualnej mam ubuntu i na nim serwer pewnej gry mmo. Aby w nią grać to trzeba mieć konto. Konto tworzy się wprowadzając dane do bazy mysql te co podałem wyżej. Teraz tylko ja mogę tworzyć konta ręcznie wpisując dane do tabeli. Chciałbym żeby ludzie mogli sobie sami je tworzyć przez stronę internetową.
Mam już w pełni skonfigurowany serwer gry, zrobionego klienta i stoję w miejscu bo nie umiem zrobić tego "account makera"

Ten post edytował mrtepes 24.10.2010, 19:12:21
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 4.10.2025 - 22:22