![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 1 873 Pomógł: 152 Dołączył: 9.04.2006 Skąd: Berlin Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Może ktoś pamięta jak kiedyś przedstawiałem w tym dziale grę a dokładniej jej początki. Można wtedy było jedynie poruszać się, była interakcja z innymi osobami oraz questy. Projekt od tego czasu się już trochę rozwinął i chciałbym, żebyście ocenili co do tej pory jest skończone.
Npc może zlecić nam zadanie, kupić oraz sprzedać przedmioty oraz jak mamy mało życia wyleczyć. Można walczyć z potworkami (tutaj jeszcze bardzo prosty mechanizm bo dopiero co go wprowadzamy). Questy możemy podzielić na wielozadaniowe oraz typowe przedmioty do znalezienia w skrzynkach. Na małych monitorach zalecam poruszanie się numlockami (jeśli występuje scroll), ponieważ poruszanie strzałkami przewija stronę. Jest bardzo dużo niedociągnięć, możliwe że są błędy ale niestety bawię się tym tylko ja oraz okresowo brat., wszystko postaram się szybko poprawiać Otwarty jestem na wszelkie propozycję dotyczące poprawy UI lub grywalności (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Aha, gra działa na Facebooku, wiem że niektórym może to nie podchodzić ale wydaje mi się że gra będzie wymagała więcej współpracy, przynajmniej w przyszłości. (IMG:http://epicknight.com/templates/epicknight/clientImages/logo.png) PS. Nie rozsyłamy spamu na Facebooka ani nic takiego, po prostu lepiej jak jest już to zintegrowane od początku z nim. Pozdrawiam, Michał Hernas. Edycja: Poza Facebookiem Adres do rejestracji: http://epicknight.com/Epicknight-registerForm/ Adres do logowania: http://epicknight.com/Epicknight-loginForm/ Ten post edytował bim2 30.06.2010, 15:05:55 |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 163 Pomógł: 10 Dołączył: 9.11.2007 Skąd: Goleniów Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Ogólnie gra super, ma parę błędów ale myślę ze to kwestia czasu, wykorzystanie js to wielki plus tylko bolesna prawda jest taka ze obecnie najlepsza technologia to niestety Flash... jest niesamowita nagonka na flasha ze ta technologia to juz przeżytek ale niestety najlepiej sie spisuje (farmville, mafia wars...) jest jeszcze Silverlight ale dokładnych informacji nie posiadam, a z tego co wiem przy uzyciu Visual Studio Express jest w pełni darmowa.
Moja ocena : 9/10 (Gra sie zacina oraz ma parę błędów ale to kwestia czasu dlatego nie 10 tylko 9) Ps : Tu jest fajny artykuł który opisuje dlaczego YouTube nie wprowadza HTML5 (Klik) Ten post edytował frytek92 1.07.2010, 17:47:13 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 11.10.2025 - 15:03 |