![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 35 Pomógł: 0 Dołączył: 14.02.2004 Skąd: Polska Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Spox mam już skrypt pozdrowienia .... i chciałbym im nadać blokade że osoba która wysyłą pozdrowienia to co 30 min.... myśle że może to działać na cookiesach ... ale niewiem jak to zrobic (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) ? pomoże mi ktoś (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) ?
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 35 Pomógł: 0 Dołączył: 14.02.2004 Skąd: Polska Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
no dzienki jeszcze raz dzienki za czas dla mnie a czy mogbyś mi podać dokladny link bo przeszukalem i nie umnie znalesc (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) byłbym wdzięczny !!
---------------------------- Podaje link gdzie robie strone internetową na radio (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) http://members.lycos.co.uk/piramidaclub/radio%20style/ |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 4.10.2025 - 11:04 |