Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [wolontariat] zakoduje za darmo laye., Wiecej informacji w srodku!
gigzorr
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 652
Pomógł: 47
Dołączył: 6.02.2010
Skąd: Radom

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam.
Otóż chce się podszkolic w (x)html, css , więc jeśli chciałbyś abym ci zakodował szablon to pisz (3657359:gg, przewaznie niewidoczny).
Staram się pisać bez błędów, strona po zakodowaniu odrazu leci pod walidator , jeśli jakies błędy są to je odrazu poprawiam.
Staram się to robić jak najlepiej potrafie.


Pozdrawiam!


ps. Staram sie pisac pod rozdzielczosci 1024 w zwyż oraz pod Firefox/Opere/Chrome/IE 8.

Ten post edytował gigzorr 4.05.2010, 10:46:56
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
wjkbdg
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 35
Pomógł: 0
Dołączył: 3.06.2007
Skąd: bdg

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Szybko i tanio to mit. Ostatnio się przejechałem na takim patencie, że z braku czasu zleciłem komuś pocięcie szablonu i wdrożenie ModX. Dzieło faktycznie zostało zrobione w terminie, ale kod wołał o pomstę do nieba. Grafika pocięta na wielkie fragmenty. Zamiast 1px gradientów, całe boxy powycinane jako jpg. Sądzę, że programiści powinni być trochę pedantyczni jeżeli chodzi o wygląd kodu, a to co zobaczyłem prawie mnie załamało. ModX to piękna rzecz pozwalająca wykonywać dedykowane CMSy z przyjemnością równą jazdy Mercedesem, a w przypadku w/w realizacji WDROŻENIE znaczyło tyle co wklejenie kodu szablonu strony to ModX i podpięcie linków na sztywno do artykułów utworzony w systemi. Rzecz jasna, żadne nowo dodane artykuły nie były widoczne na stronie. Ale strona działała. I wyglądała 'prawie' jak z szablonu. W końcu zrobiłem wszystko od nowa.

Ogólnie to chcę tylko powiedzieć, że od tego czasu inaczej patrzę na programistów podających ponadprzeciętnie wysokie stawki za swoją pracę i karćmy wszystkich tych, dla których warunkiem współpracy jest "szybko i tanio", a potem "zmień to", "zmień tamto", "a jak to ma być?".

Żeby nie było offtopic to ~gigzorr odezwij się do mnie na priv bo mam szablon do pocięcia gdybyś był zainteresowany. Termin nie ciśnie więc można spróbować.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 10.10.2025 - 16:27