![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 30 Pomógł: 0 Dołączył: 5.10.2006 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam. Z początku może wyjaśnię krótko sytuację i problem w jakiej się znalazłem ja i moi współpracownicy, mianowicie pracuje w firmie w której niemalże na co dzień dyrektor i jego kierownicy stosują mobbing. I dlatego chcę stworzyć stronę a właściwie forum w sposób anonimowy a dlaczego to chyba jasne bo jeszcze zależy mi na tej pracy, ale to nie istotne, forum ma natomiast umożliwić porozumiewanie się pracowników i ewentualnie przeciwdziałanie tej chorej sytuacji w firmie. Dlatego mam kilka pytań, jeśli można prosić o pomoc i informacje np. : jaki serwer byłby najlepszy z PHP i SQL, MySQL podejrzewam że jakiś zagraniczny bo nasz dyrektor ma szerokie plecy i długie macki i na wszystkie nasze serwery mógłby wpłynąć i spowodować, że strona by zniknęła. Następnie wydaje mi sie, że najlepszym sposobem będzie logowanie się do tego serwera tylko z jakiejś sieci WIFI lub kafejki internetowej tak aby nie mieć wizyty w domu.
Chętnie przeczytam o waszych pomocnych wskazówkach, co jeszcze można zrobić, aby uniknąć starcia z cwanym dyrektorem. Za podpowiedzi typu oddać sprawę do sądu dziękuję. Interesują mnie tylko sposoby w technologii internetowej. |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 275 Pomógł: 32 Dołączył: 17.06.2007 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
a myslisz ze Twoj dyrektor nie ma znajomosci wsrod adminow forum.php.pl ? i wlasnie czyta gdzie zamierzasz zalozyc stronke, i po co, i jak sie "przed nim" zabezpieczyc?
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 17.10.2025 - 16:04 |