![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 4 340 Pomógł: 542 Dołączył: 15.01.2006 Skąd: Olsztyn/Warszawa Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
napisalem prosty skrypt dodawania komentarzy na stronke i mam pytanie jak zrobic zeby skrypt nie dodawal ciagle tygo samego po nacisnieciu odswieżania??
---- Posty będące duplikacją postów już zawartych w temacie, będą bez ostrzeżenia usuwane. Ma to zapobiedz tworzeniu się zbędnego śmietnika moderator |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 331 Pomógł: 30 Dołączył: 11.11.2008 Skąd: Kraków Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
u mnie problem znika wraz z samym tokenem - za każdym razem po wysłaniu skryptu zapisany wcześniej klucz z obrazka antyspamowego jest czyszczony do postaci '', wtedy przy naciśnięciu F5 skrypt wyświetli komunikat z prośbą o przepisanie poprawnego kodu z obrazka, a to oznacza że za pomocom F5 się nie będzie dało zdublować wpisu. Druga rzecz to oczywiście sesja + adresy IP, ale o tym już pisano wyżej ;-)
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 13.10.2025 - 06:31 |